UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Największymi beneficjentami tego programu jest upolityczniony Kościół, bo prawie wszystkie obiekty sakralne w tym kraju, to zabytki. W ten sposób, w zamian za poparcie i umożliwienie wypowiadania się politykom PISu z ambon (vide: Jasna Góra), oficerowie polityczni rozdają publiczne pieniądze, jednej z najbardziej antypolskich i zbr0dniczych organizacji na świecie. Mało nakradIi od samorządów, mało "dostali" z budżetów niemal wszystkich ministerstw. Im w zasadzie zawsze jest mało pieniędzy. Rydzyk za kadencji PISu przytulił ponad 200 mln zł. Gminy i powiaty w tym kraju przekazują wielohektarowe działki za 5% na rzekomą działalność sakralną, a biskupi potem prowadzą tam działalność gospodarczą (np. stawiają pensjonat lub hodowlę jeleni). Przecież to jest majątek samorządu, czyli Nas, Polaków, ale dysponuje nim Pan Radny, który jest zbratany z Kościołem i zawsze coś dla swojej rodziny na tym ugra. Takie skandale, to tylko w tym kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    26
    Kraj z dykty poświęconej(2023-07-17)
  • @Kraj z dykty poświęconej - Na wsi, prawie jedyne zabytki jakie pozostały to kościoły i trzeba je ratować. Przestań uprawiać politykę rodem z TVN i GW. Weź też pod uwagę, że znaczna część Polaków to katolicy i też płacą podatki. Także to nie jest żaden WAS majątek a wszystkich, czyli Ty chcesz kraść albo zawłaszczać coś co nie jest Twoje.
  • @333 - Już się zleciły sekciarskie tłum0ki, które nie potrafią odnieść się do faktów i argumentów, więc bredzą coś o Gazecie Wyborczej i wmawiają mi, że "chcę kraść". Co niby chciałbym ukraść? Co zawłaszczyć? Przecież Polacy są masowo okradani przez Kościółek codziennie. Przeczytajcie co napisałem dwa razy, jeśli wasze mózgi nie potrafią przetworzyć za pierwszym razem. Krzyże macie zamiast mózgów, sekciiarskie gam0nie. Jakie "trzeba ratować"? Skoro tacy z was "katolicy", to zróbcie zrzutkę z prywatnych pieniędzy, zamiast drenować budżet państwa i odbierać ziemię samorządom! Kościół wydziera miliardy z podatków WSZYSTKICH Polaków, a nie tylko zaczadzonych idi0tyczną propagandą o jakichś anio0łkach na chmurkach. Wiecie, sekciiarze, z czego są finansowane lekcje pseudoreligii, emerytury pseudokapłanów, wille biskupów? Wiecie, w jaki sposób premier Moracwiecki dorobił się ogromnego, wielomilionowego majątku, na układach z kardynałem Gulbinowiczem? Poczytajcie cokolwiek PRAWDZIWEGO, zamiast jakąś książeczkę zredagowaną 500 lat po rzekomych wydarzeniach w niej opisanych. Powtarzam po raz enty: majątki samorządów i wypływy do budżetu państwa, są rozdawane na prawo i lewo tej żałosnej organizacji zwanej Kościołem, a zaślepiony fanatyzmem tępyy m0tłoch nie widzi w niczym problemu. Żenada!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    23
    Kraj z dykty poświęconej(2023-07-17)
  • @Kraj z dykty poświęconej - Kto ci tymi danymi tak zrył pałkę? A może sam to wymyślasz????
  • @Kraj z dykty poświęconej - zaślepiony fanatyzmem tępyy m0tłoch nie widzi w niczym problemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    Dokładnie(2023-07-17)
  • @Dokładnie - Tępy motłoch opiera swój fanatyzm na memach. Gratuluję.
  • @333 - Sami kradną a tobie wodę z mózgu robią
  • Pałę to ty masz pisowski ciole
  • Siebie zalicz do motłochu imbecylu
Reklama