UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma żadnej pewności, że telewizja TVN należy do kapitału amerykańskiego, bowiem nie tak dawno zmieniła właściciela z siedzibą. .. na lotnisku w Amsterdamie, gdzie nie zatrudnia żadnego pracownika. .. być może TVN należy już dawno do oligarchów Putina. .. ? Np. w Niemczech większości kapitałowej nie może uzyskać nawet gazetka reklamowa nie wspominając o mediach mających ogromny wpływ na kształtowanie poglądów potencjalnych wyborców. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Ugly true.(2021-08-11)
  • @Ugly true. - Mylisz się, ze TVN kształtuje preferencje wyborcze, mylisz się bardzo. Lecz oglądający TVP, tak - bo poddani robią co im nakażą, TVN natomiast oglądają głównie ludzie mający już wykrystalizowane i niezmienne poglądy i nawet brak TVN tych ludzi nie zmieni. Taka to jest różnica. No ale Wy tego nie zakumacie i potem zdziwko :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    ­­­­­­Np(2021-08-11)
  • @­­­­­­Np - Następny myśliciel spod znaku kodowej husarii rowerowej. Argumentacja typu - bo tak, bo ja ci mówię że tak i moja prawda jest najmojsza. Czytając takie kocopoły jestem spokojny o przyszłość PiS, TVP, Nowego Ładu i tak dalej. ''Bojownicy o wolność''mają tak wykrystalizowane poglądy, czyt. - zakute łby, że PiS bedzie rządził przez 10 następnych kadencji.
  • "że PiS bedzie rządził przez 10 następnych kadencji. "- a za czyje pieniądze, bo już brakuje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ­­­­­­Np(2021-08-11)
Reklama