UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polski Ład to szansa dla Polski, dzięki polskiemu ładowi, powstaną nowe lotniska, nowe miasta, sieci kolejowe, stworzona zostanie baza na Marsie z której dziad żoliborski kierował będzie Polską.
  • Fundusze pozyskane w ramach NOWEGO ŁADU pozwolą NFZ zakupić nieśmiertelność dla pana Jarosława Kaczyńskiego, by mógł sprawować swoją funkcję jeszcze przez 100 lat, bo wolska to projekt na tysiąclecie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    GłębokaMyśl(2021-08-11)
  • @GłębokaMyśl - Budżet NFZ - rok 2014- 67 mld zł, rok 2021 103 mld! Nie potrzeba Nowego Ładu! Wystarczy nie kraść. Ja rozumiem, że niektórzy żałują, że będzie czego chować w nogi od stołu. .. .. Mam również nadzieję, że powodzeniem zakończy się reforma sądownictwa i wszyscy winni Tusk (zdrada dyplomatyczna), Nowak, Grodzki, Gawłowski (łapówkarstwo)zostaną skutecznie osądzeni. Mam nadzieje, że nie będzie tak, jak po roku 1989,gdy żadna zbrodnia komunistyczna nie został osądzona, a zbrodniarze byli grzebani, z honorami na Powązkach!
  • "Budżet NFZ - rok 2014- 67 mld zł, rok 2021 103 mld!"Doskonale dobrany okres porównawczy. Uprzejmie poproszę jeszcze o informację jaką część budżetu na rok 2021 stanowi dotacja z budżetu państwa uchwalona przez panów posłów i jaki kredyt ją finansuje. To wszystko, co jest potrzebne by nasze dzieci i wnuki były dozgonnie wdzięczne swoim NAJDROŻSZYM dziadkom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    GłębokaMyśl(2021-08-11)
  • A ty dalej bedziesz bredzil w kiblu z desek na dzialce gamoniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    gosc z daleka(2021-08-11)
Reklama