UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wezcie mi lepiej wytłumaczcie jak można żyć za 2100 netto? Tyle wynosi minimalna krajowa…to przecież jest poniżej godności człowieka.
  • Zawsze można z godnością złożyć wypowiedzenie.
  • Tak ludzie żyją w Elblągu za 2100 netto + (500 zł *x)+ ewentualna pensja partnera. Ludzie za te 2100 potrafią sobie oczy wydrapać, zniszczyć, zadeptać. Ja przez podłość ludzką która nie zna granic wylądowałam w szpitalu. A potem się mnie pozbyli. Ludzie to drapieżniki najgorszego gatunku. I jeszcze w lustro potrafią sobie spojrzeć i nie czuć wstydu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    3
    Ewellina(2021-12-30)
  • Ale kto Ci każe za tyle pracować ? Sieci spożywcze na miejscu płacą więcej kasjerce. A Europa stoi otworem. Czasem to kuriozum ale chamy korzenne na budowach i rusztowaniach norweskich zarabiają więcej niż Wasz Morawiecki miesięcznie.
  • @Ewellina - Przecież razem z towarzyszem Robertem K miała pani zawiązać podstawową komórkę społeczną we dwoje zawsze raźniej więcej zasiłków zapomogi itp tylko boję się że dwoje takich nieudaczników razem może to jednak nie wypalić
  • Nie martw się. Jedne drzwi się zamknęły ale inne otworzyły. Jednak miło mi, że ktoś jest na bierząco. Ps. Nie bierz wszystkiego tak poważnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ewellina(2021-12-30)
  • Dam Ci lajka bi mnie rozbawiłeś. Ktoś kto czyta dokładnie wszystkie komentarze i układa z tego logiczną historię z przewidywaniami na przyszłość musi mieć naprawdę ekscytujące życie. A ja przecież jestem tylko portalowym trollem. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Ewellina(2021-12-30)
  • @Ewellina - Hej Ewelina. to prawda co piszesz ja też doświadczyłam upodlenia w pracy. bo nie można tego inaczej nazwać, przyszła nowa księgowa taka z miasta ą ę nie mając pojęcia o pracy którą wykonywałam przez kilka lat sumiennie z pasją a ona zrobiła ze mnie najgorszą. Nie wytrzymałam psychicznie musiałam odejść z pracy straciłam przez nią zdrowie.
  • Upraszczając temat mam wrażenie, że wszystkim źle. A było się uczyć na księgową. Ksiegowe są od tego żeby balans w firmie grał. Przychody versus koszty. Pracujesz z pasją za 2100 netto chcemy Cię od ręki. Przyda się konserwator powierzchni płaskich. Domestos wylewasz z gracją, z mop tańczysz powodując, że atmosfera w biurze robi się radosna. Żadnych dodatkowych obowiązków.
  • powiedz to tym wszystkim ludziom z dyplomami wyższych uczelni, którzy na parkingach w stanach (USA)pracują
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Abnegat(2021-12-31)
  • Gdyby ktoś mi zaproponował 2100 za miesiąc pracy dostałby wiązankę wyzwisk a może nawet w dziób. w 2004 u Wójcika zarabialo się ponad 3.Współczuję ludziom którzy są zbyt leniwi by szukać pracy za godne pieniądze. Znajemego syn prosto po zawodówce znalazł pracę w Gdańsku i pierwszą wypłatę wziął ponad 6 tyś. Bez doświadczenia też można. Tylko że dla niektórych stała praca w jednej z elbląski fabryk to już sukces sam w sobie. Przez to że się dajecie wykorzystywać miasto jest jakie jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Takie buty(2022-01-01)
Reklama