UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aktywiści, polecam przykujcie się do drzewek, skoro tak wam to przeszkadza. Znając życie jeździcie na codzień samochodami, jesteście zabawni. Czas najwyższy zrobić porządek, z tym fragmentem zaniedbanej ulicy. Dobrze, że w Elblągu rozwija się infrastruktura rowerowa. Brawo dla władz miasta. Komu nie pasuje, może zamieszkać w gliniance równie dobrze. Będzie bardzo ekologicznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    53
    170
    Stopekoterrorowi(2023-06-14)
  • @Stopekoterrorowi - Ścieżka wybudowana na ul. Kościuszki i Agrykola, a miłośnicy dwóch kółek, jeżdżą chodnikiem przy cmentarzu przeciskając się między ludźmi kupującymi znicze. Na 12 lutego zakaz jazdy dla rowerów po stronie Światu dziecka, ta sama sytuacja, dla niepiśmiennych nawet znak namalowany na chodniku nie ma znaczenia. A gdzie SM i policja. Wywalamy kasę na ścieżki, z których część rowerzystów nie chce korzystać.
  • @Stopekoterrorowi - Urodziłeś się z tak uszkodzonym mózgiem, czy miałeś wypadek ? Tak, czy inaczej GM serdecznie współczuje...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    GłębokaMyśl(2023-06-14)
  • To jest ciężki temat. Jestem zagorzałym rowerzysta. To samo można powiedzieć o drugiej stronie. Ul. Chrobrego piesi notorycznie chodzą po ścieżce rowerowej. Rodzice z wózkami i biegającymi dzieciakami to norma. Jak dryndniesz to ciebieszcze zwyzywaja że masz czelność jechać rowerem po drodze rowerowej hehehe. Mysle że jesteśmy zacofani jako rowerzyści i piesi. Nie ma kultury ruchu. Myślę że wynika to z braku ścieżek rowerowych, mało osób jeździ rowerami, więcej samochodami i pieszo. Generalnie przez wiele lat będzie tak jak jest.
  • "Ul. Chrobrego piesi notorycznie chodzą po ścieżce rowerowej. Rodzice z wózkami i biegającymi dzieciakami to norma" - Tak ma być i będzie... rowerku sam nie jesteś
  • No tak.7 metrów obok jest chodnik ale nie, będą łazić po rowerowej....
  • Przykłady można mnożyć. Najlepsze są paniusie z pieseczkami lezące centralnie ścieżką rowerową, jak jeden obdzwoni, to ojej, przestraszona przeprasza i zabiera pieska, tylko po chwili z nim wraca na ścieżkę i 30 sek. później przy kolejnym rowerzyście znów pali głupa i ojej przepraszam. Jestem kierowcą, jestem rowerzystą i jestem pieszym i to co widzę w tym mieście, zachowanie ludzi, w większości niestety, to jakieś ewolucyjne nieporozumienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-06-14)
  • G..... prawda po drugiej stronie jest chodnik dla pieszych bez ścieżki rowerowej, jak tak uczysz swoje dzieci to będą tak rozwydrzone jak ty
  • @Stopekoterrorowi - Nie układaj nikomu życia i nie mów gdzie ma mieszkać. Jak ci przeszkadzają drzewa to wypad za miasto. Dość betonowania miasta!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Jerzy39(2023-06-14)
  • @Stopekoterrorowi - Co Ty człowieku piszesz. Całe życie mieszkam w Elblągu i nie wyprowadzę się do glinianki czy na wieś tylko dlatego, że ktoś uważa że jak w mieście to w betonie. Strasznie sobie cenię nasze miasto za wszędobylskia zieleń. Jaka przyjemność będzie latem iść piękna betonową ścieżka jak się iść nie da jak za gorąco. To że mieszkamy w mieście nie znaczy że ma być sam beton asfalt i zero natury
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Anika5(2023-06-14)
  • @Stopekoterrorowi - ćmok
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    pocałuj mnie w nos(2023-06-15)
  • @Stopekoterrorowi - Samochód jest dodatkiem do życia, bez drzew czyszczących zanieczyszczoną miejską atmosferę, długo gościu nie wytrzymasz. Ta ulica przy której rosną piękne lipy, obok jest jednostka wojskowa. Pojedz i zobacz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Emerytus.(2023-06-15)
  • @Stopekoterrorowi - Ciekawe ile tym rowerem jeździsz?Dla mnie zieleń jest priorytetem, bez niej możemy przestać istnieć jako ludzkość, niszczenie przyrody dla jakiejś tam ścieżki rowerowej to totalna bzdura, czas pognać tych nierobów z ratusza.
  • @Stopekoterrorowi - Sam się przykuj i zamieszkaj w gliniance. Po co ci ta ścieżka rowerowa, jeśli przeszkadza ci przyroda. Aktywiści to mieszkańcy Elbląga. Chcą zielonego miasta, nie betonozy, dlatego nie zgadzają się na niepotrzebną wycinkę drzew w mieście. Ścieżki rowerowe są potrzebne, mieszkańcy chętnie z nich korzystają, także aktywiści. To ty jesteś zabawny. Fajnie, że zależy ci na tej budowie, ale mieszkańcy chcą zieleni w mieście, nie betonozy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    temidabogini(2023-06-15)
Reklama