UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A gdzie jest w tym Pan Artur Pytliński - pełny nocnik, przepraszam - pełnomocnik, budżetu obywatelskiego? Przeciż Pan powinien już biegać i krzyczeć za unieważnieniem takiego budżetu obywatelskiego. W kontekście odkrycia tej afery, w której dyrektor departamentu zgłasza projekt i go sobie akceptuje prezydent miasta powinien to wszystko wstrzymać i wprowadzić do regulaminu zapis zakazujący takich praktyk. Nie do wiary!
  • Byłem w 2023,teraz przedatawicielem mieszkańców przy zespole ds. organizacji BO jest Kamil Zimnicki. Za swojej kadencji wielokrotnie zwracałem uwagę na patologię ocen, przygotowałem gotowe druki do wdrożenia karty oceny formalnej i merytorycznej, żeby było wiadomo kto według jakich konkretnych kryteriów ocenił wniosek. Ale to nie ja odpowiadam za ich wprowadzenie. Nigdy nie pracowałem w UM, po godzinach bezpłatnie poświęcam czas żeby pomóc mieszkańcom. Jeśli chce Pan/Pani pomóc mi żeby to zmienić proszę o telefon lub SMS pod numer 883 798 544 między 12:00 a 20:00
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    ArturPytliński(2024-09-26)
  • Wytłumaczył Ci, o przepraszam, ci się pan A. Pytliński? Napisał z jakim "betonem" walczył? To teraz wypadałoby przeprosić go za ten zupełnie pozbawiony smaku, wygłoszony bez znajomości faktów tzw. żart : "pełny nocnik", nieprawdaż?!!
Reklama