UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński No cóż, na Dzikim Wschodzie (tak od Odry, mniej więcej, choć niektórzy mówią, że ponoć od Konina), każdy naród ma swoich "wyklętych", się okazuje - jak Kuba bogu. .. i tak dalej; I po co było rozpętywać niesławną kampanię historycznej nienawiści w latach 90-tych, powoływać prokuratorsko-polityczne IPeeNy, pajacować na całą Europę i wygrzebywać demony przeszłości ze śmietnika historii? Sami tego nacjonały chcieliście, sami tę spiralę nakręciliście i dziś zbieracie swojej głupoty i nieuctwa efekty - niestety, tu już nie sami, bo wciągacie w to swoje brunatne bagno i normalnych Polaków. A co, Ukraińcy są gorsi, żeby nie mieć swoich oszołomów? Prawica nie ma dziś najmniejszego moralnego prawa do krytyki faszysty Szuchewycza, a przynajmniej dopóki nie zrobi porządku ze swoją, podobnie durną, propagandą "wyklętych". I ja wiem, że to boli, zwłaszcza umysły miałkie a urobione, ale prawda was wyzwoli; ponoć. Choć jak czytam dziś ten szowinistyczny nacjo-bełkot w komentarzach, to nadziei specjalnie na taki obrót spraw nie mam; #HistoriaMagistraVitaeEst; #PrawdaWasWyzwoli #ObrońcyZwyroli Hashtagi: #VeritasVincit, #patoprawica, #hipokryzja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    23
    RobertKoliński(2021-03-15)
  • @RobertKoliński - A Ty elbląski Beria kiedy w końcu przestaniesz zatruwać nam życie
  • @RobertKoliński - Kiedyś potomkowie wyklętych odpłacą Ci za te plugawe slowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    Niszczlewactwo(2021-03-15)
  • @RobertKoliński - Czyż filarem państwa nie jest naród?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Stefan Batory(2021-03-15)
Reklama