UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja mam prawko i dobrze jeżdżę. Zawsze tymi samymi ulicami co znam, nie jade tam gdzie, wiem że nie dam rady psychicznie, zasady drogowe znam. Do innych miast nie jeżdżę, bo po co się stresować. Mój patent na strach przed takimi sytuacjami to jechać prosto z drogami z pierwszeństwem i nie muszę się wysilać, myśląc- co, kto może, gdzie i jak skręcić. Trochę nadrobię drogi, ale przecież jazda to sama przyjemność. Są autobusy i taksówki, a komunikacja miejska też chce istnieć, więc trzeba dać im zarobić, żeby to w ogóle funkcjonowało. Cały system łańcucha pokarmowego zadowolony. Mam 3 samochody zadbane zatankowane i nie zużyte z super przebiegają dzięki temu. Ps- teraz zobaczymy, jaki hejt się posypie co do mojego życia i tego jak mi wygodnie jeździć i nie zmienię tego, bo tak mi dobrze. Niech każdy żyje i robi to co uważa i jak mu pasuje. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, nawet tych nie zadowolonych ze swojego życia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Jeżdżę jak mi wygodnie(2024-05-29)
  • @Jeżdżę jak mi wygodnie - O i taki to pożyje bez stresu bez życia na spinopupie, ludzie brać przykład! Widać że szczęśliwy człowiek nie goniący za nie wiadomo czym! Uczcie się! Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    On 36 lat kierowcą(2024-05-29)
Reklama