UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziś biel tej flagi oznacza nuworyszowskie elity, tych współczesnych wannabe-rojalistów, chciwą burżuazję, pazerną banksterkę i inszych wyzyskiwaczy dręczących i wyzyskujących od 33 lat polski lud a od konsekwencji dla Rzplitej umywających mało spracowane ręce, podczas gdy czerwień, jak zwykle, oznacza chłopską i robotniczą krew przelewaną za tych łajdusów na frontach walki z wyzyskiem, kapitalizmem i wojennym podżegactwem jurgieltniczych elit. Kolejne nikomu niepotrzebne, skopiowane od hamburgeiros zza oceanu, lipne nacjo-święto. #33lataStyropianizmu, #NacjonalizmZabija, #WojnaWojnie Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    26
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-05-02)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Zawsze możesz wyprowadzić się na Białoruś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    Art :)(2022-05-02)
  • @Art :) - Zawsze możesz też przymknąć się i oszczędzić ludziom swoich esbeckich, durnowatych troll-komentarzy, zamiast bełkotać tu swoje brunatne mundrości za jurgielt z kartonów, nacjo-trollu. Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-05-02)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Milcz kmiotku !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Milcz czerwony śmieciu(2022-05-02)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Wystarczy wejść na Twój profil fb I poczytać twoje posty jak bronisz zbrodniarza Putina. Ty i twoi ziomale po idei to prawdziwa V kolumna. Nigdy nie blyszczałeś inteligencją ale tym postem pobiłeś szczyt kretyństwa
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Ruska k.... , ole, ole, ole, ole, ole, ole, Ruska k..... ole, ole, ole, ole, ole, ole.... idzie na h... ruski kmiocie
  • @Ujmbf - Aleś się wygłupił. I pewnie, do tego, uważasz się za internautę? Przyznaj się: zrobiło Ci się mokro w spodenkach? Hashtagi: #Roman
  • Ruska k... idzi na h.... , do nory fjutina marsz
  • @tow. Koliński ocenzurowany - to nie Koliński pisze, włamsl mu się ruski troll i spamuje, że niby to on, Ruscy prowokstorzy chcą obrzydzić Pana Kolińskiego,
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Esbeckich??? Nie mam nic wspolnego z SB, komuna się skończyła gdy mialem 14 lat ale tobie widzę przepaliły się bezpieczniki... twoje lewactwo chyba ma wiecej wspólnego z SB niż ja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Art :)(2022-05-02)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Jeszcze jedno, przemieszaj w garnku bo ci sie bigos przypala ktory masz zamiast mózgu, mieszasz SB z nacjonalizmem, brunatnym nazizmem i jakimś jurgieltem... co do trolla to pewien taki lecial mi po zimnego browara gdy zajety byłem twoja mamusią. Ten troll to twój stary; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Art :)(2022-05-02)
Reklama