UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po wakacjach PO zalatwi nam ceny razy dwa. Ale ważne że PIS nie rzadzi
  • To PIS nam te ceny załatwił Takiego smrodu narobili, że latami to trzeba będzie odkręcać. Tak dziękujmy PIS za podwyżki!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    13
    N.p.(2024-06-19)
  • @N.p. - I to jest przykład kolejnego pseudo „wyznafcy” rudego. Tak Ci nienawiść do oczu napłynęła, że nie widzisz co się dzieje wokół Ciebie. Mnie to „G” interesuje kto rządzi, jeżeli mogę czuć się bezpiecznie we własnym kraju i domu, jeżeli mogę pracować na etat nie biorąc dodatkowej pracy a stać mnie na jedzenie, opłaty itd. , jeżeli mogę godnie i normalnie żyć to co mnie interesuje jaka to partia. Człowieku ogarnij się. Zdejmij swoje Pełowskie różowe okulary, przestań syczeć nienawiścią i pomyśl co zrobisz Ty o Twoi bliscy za kilka miesięcy.
  • @Pff - Jaką nienawiścią? To, że ktoś krytycznie ocenia poprzedni rząd (a jest za co), wcale nie oznacza, że ich nienawidzi. Krytyka to nie hejt, nie mieszajcie pojęć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Charlie C.(2024-06-19)
  • @Pff - "Tak Ci nienawiść do oczu napłynęła, że nie widzisz co się dzieje wokół Ciebie" - Nienawiść? Nie tolerowanie oszustów to nienawiść. O czym ty piszesz?
  • @N.p. - Widzę nie ma sensu dyskutować z Tobą. Nie poruszam tematu nie tolerowania oszustów, ale jeżeli mamy już iść tą drogą to powiedz mi gdzie jest paliwo po 5,19? Było obiecane, słowa nie dotrzymano. Czy to przypadkiem nie jest kłamstwo/oszustwo?
  • @N.p. - To jest świetny dowód na to, że osoby popierające PO są ograniczeni tylko do nienawiści i nietolerowania oszustów, jak to napisałeś. Od kilku miesięcy rządzi Donek, ja nie widzę poprawy względem poprzednich lat, tylko ogromne podwyżki, chore ustawy ekologiczne, dorabianie Niemiec i podrzucanych przez Niemców niebezpiecznych inżynierów i lekarzy. Rozumiem, że problem betonozy w Elblągu to również wina Kazimierza Wielkiego, idąc tym tokiem rozumowania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Absurd(2024-06-20)
  • @Absurd - Żadnej poprawy nie będzie, bo trzeba płacić rachunki za 8 lat życia na krechę. No chyba, że pan szanowny postanawia zostawić swoim dzieciom i wnusiom w spadku po bizancjum populizmu i socjopatii DŁUGI DO SPŁACENIA.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    GłębokaMyśl(2024-06-20)
  • @Pff - "I to jest przykład kolejnego pseudo „wyznafcy” rudego. " GM już dzisiaj napisała, że polska języka to trudna języka. A tu proszę bardzo uroczy analfabeta funkcjonalny się ujawnił. „G” interesuje kto rządzi... i tyle samo cię obchodzą długi, które zostawiasz swoim dzieciom i wnukom po 8 latach żontuf populizmu i socjopatii. " Zdejmij swoje Pełowskie różowe okulary, przestań syczeć nienawiścią i pomyśl co zrobisz Ty o Twoi bliscy za kilka miesięcy. " Podejmij wyzwanie i spróbuj pomyśleć kto doprowadził państwo do takiego stanu, w jakim się teraz znajduje ? Wiadomo TUSK doprowadził do ruiny eldorado kwitnące przez 8 lat żontuf żoliborskiego moherka, nadwiślańskiego geniusza ekonomii socjalizmu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    GłębokaMyśl(2024-06-20)
  • @GłębokaMyśl - Proponuję przeczytać wątek jeszcze raz ze zrozumieniem. Proszę również pomyśleć z jakiego powodu słowo „wyznafca” znalazło się w cudzysłowie. Jak zrozumiesz co autor miał na myśli, możemy podyskutować dalej.
Reklama