UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zastanawia mnie jedno. Wszyscy płaczą, że chodniki są nieodśnieżane, co niestety jest prawdą, ale czemu wszystkie pretensje kierowane są do władz miejskich. Zgodnie z Ustawą o utrzymaniu czystości w gminie m. in. za odśnieżanie odpowiadają też inne podmioty jak administracje spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, firm, zakładów, sklepów i punktów usługowych w obszarze ich funkcjonowania oraz i o tym się mało przypomina, właściciele domów w długości 100 metrów chodnika wzdłuż ich posesji. Właśnie ci ostatni o tym "zapominają", bo uważają, że skoro chodnik nie jest ich własnością to nie mają takiego obowiązku. Niestety to jest błędne rozumowanie i w przypadku jakiegoś zdarzenia w tym miejscu poniosą konsekwencje w postaci wypłat odszkodowania. Zresztą takie rozwiązania nie są polskim wymysłem, bo istnieją praktycznie w większości państw.
  • Bardzo przepraszam ale tam gdzie spółdzielnia mieszkaniowa to chodniki były posypane!!!!!
  • Genialne są te przepisy za chodnik przy domku odpowiada wlasciciel nie ważne czy jest na tyle zdrowy i młody żeby odśnieżyć i posypać, co tam, niech 80-latek placi potem odszkodowania, bo przecież ma mega emeryturę to albo odszkodowanie albo wynajmie firmę, żeby mu odśnieżała a co, gaz węgiel, prąd, jedzenie ma za darmo to nie wie co z pieniędzmi robić!
  • a przepraszam bardzo, u mnie o 7 rano chodnik przed blokiem nie był posypany przez spoldzielnie
  • To już pretensja do osoby odpowiedzialnej za to
Reklama