UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy seniorem jest osoba dopiero po ukończeniu 75 lat? Mam 69 lat, jestem po poważnej operacji i od 2 lat leczę się u onkologa. Poza tym choruję na nadcinienie, serce i reumatyzm. Dlaczego mnie nie przeysługuje całodobowa teleopieka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Grażyna L.(2022-11-18)
  • @Grażyna L. - Tak to jest jak różne cenne rozwiązania robi się zza biurka.. Weźmy np. Liberalne ciągoty za podniesieniem wieku emerytalnego. Dla tych znawców tematu to wyłącznie czystą arytmetyka i podejrzenie że gawiedzi pracować się nie chce. Ich wyobraźnia dalej nie sięga.
  • @Grażyna L. - dlaczego nie przysługuje? wynajmij sobie prywatnego lekarza i pielęgniarkę i masz opiekę,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    20
    dobra rada(2022-11-18)
  • @dobra rada - Trzeba nie mieć wstydu żeby takie rady dawać !!!! Przeciętnego emeryta i rencistę nie stać na to żeby wynająć sobie prywatną opiekę. Tylko cymbał bez serca może tak pisać !!!!! Zapamiętaj nikt nie jest wiecznie młody i zdrowy. Zmienisz kiedyś zdanie gdy Tobie kiedyś też ktoś tak powie oszołomie !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Wściekły wyborca(2022-11-19)
  • @dobra rada - Tęp szczury, zbieraj szkło i odpadki... a ja się pytom na co płacimy podatki..... aktualne jak cholera!
Reklama