UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem ktoremu z baranow przeszkadza tam w ogole ruch rowerow po drodze, ze zakaz wstawil?Dzieci i niedzielni kierowcy owszem, niech korzystaja z drogi dla rowerow, ale sprawnie jezdzacy nie sa przeszkoda dla ruchu na tej drodze. Rower szosowy jak sama nazwa wskazuje nie jest przeznaczony do jazdy po chodnikach, kraweznikach i sciezkach rowerowych i pan Kamm dobrze o tym wie, wiec prosze spowodowac usuniecie tego czyjegos przejawu glupoty, a kto chce sobie pospacerowac rowerem niech jezdzi po sciezce.
  • @;-) - Wszystkim przeszkadza oczywiście poza rowerową rasą panów. Rower powinno się kupić dostosowany do infrastruktury, na której będzie użytkowany. Z szosówką won na wieś, jak ci się prawo nie podoba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Jesteś dzbanem(2022-07-20)
  • @;-) - Może jestem baranem bo mi przeszkadza, jak rowery jada droga i wstrzymują ruch, zwłaszcza na tak wąskim i krętym odcinku o którym tutaj jest mowa. Przypomnę, że jest tam podwójna ciągła na jezdni....
Reklama