UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zbrodnie Narodowych Sił Zbrojnych dokonane na ludności cywilnej, schwytanych do niewoli oraz rannych dokonane w latach 1942-1948. Prowadzimy rejestr wszystkich aktów przestępczych jakich dopuścili się członkowie NSZ w czasie swojego istnienia wobec ludności cywilnej. Rejestrujemy również przypadki łamania konwencji międzynarodowych, których ofiarą padali m.in. jeńcy Brygady Świętokrzyskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    16
    RobertKoliński(2016-09-21)
  • @RobertKoliński - Panie Robercie jestem niezwykle zainteresowany efektem prowadzenia tego rejestru. Cieszę się, że są jeszcze w Polsce prawdziwi patrioci, którzy dbają o to, żeby prawda historyczna nie zaginęła. Te zwierzęta z NSZ powinny odpowiedzieć w końcu za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. Aż strach pomyśleć coby było gdyby w 45' nie weszła do nas Armia Czerwona. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    16
    KODowiec(2016-09-21)
  • @KODowiec - Podałem link do strony, ale na forum niestety się on nie pojawił - Gdyby nie przeszedł on po raz drugi, to proszę wkleić w wyszukiwarkę tekst z mojego poprzedniego posta w tej sprawie a znajdzie pan/pani tę stronę bez problemu. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    RobertKoliński(2016-09-21)
  • Wpis dla prokuratury.
  • RobertKoliński @bm.,m - Ma pan/pani do tego pełne prawo - chętnie spotkam się na sali sądowej, przedstawię źródła historyczne (w tym materiały waszego IPN) i może sąd wyjaśni elbląskim władzom to, czego w hipokryzji swojej udają, że nie rozumieją.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    RobertKoliński(2016-09-21)
Reklama