UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polska podzielona. Z jednej strony pisowscy oligarchowie z klerem ( miecze orgie biznesy)z drugiej Polacy robiący zrzutki. Opieka medyczna w tym pisowskim kraju to tragedia. Z autopsji wiem że pomoc onkologiczna to porażka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    9
    Smutna prawda o tym kraju(2023-11-09)
  • @Smutna prawda o tym kraju - A co tu polityka ma do rzeczy, przy poprzedniej władzy też były fundacje, które zbierały pieniądze na leczenie ciężko chorych. Co więcej dla tych z amnezją - przypomnę na przełomie roku brak porozumienia zielonogórskiego i wszystkie przychodnie były zamknięte? Nikt nie chce się zająć reformą służby zdrowia od początku do końca, nikt nie jest zainteresowanym wdrożeniem niepopularnych rozwiązań. Nikt nie zabroni lekarzom po godzinach przyjmować po 20-30 osób prywatnie, bez paragonów, na czarno pacjentów, a żaden urzędnik nie chce kontrolować lekarzy, bo może kiedyś do takiego trafi. To jakiemu lekarzowi będzie się opłacało pracować w państwowych szpitalach czy przychodniach?
  • @Smutna prawda o tym kraju - Z moich osobistych doświadczeń wiem, że leczenie szpiczaka w Polsce jest całkowicie refundowane, bo mąż choruje na szpiczaka od 12 lat. Stąd nie rozumiem na co ta zbiórka i w opisie też tego nie znalazłam. Wszystkie leki i leczenie jest darmowe i to na europejskim poziomie. W razie czego służę pomocą Pani Anetce odnośnie schematów leczenia
Reklama