UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A dlaczego sklepy mają być zamknięte w niedziele, otwierać i tyle.
  • Ty masz niedzielę wolną, a dlaczego uważasz, że inni powinni zasuwać w niedzielę? Tak ciężko zrobić zakupy w tygodniu?udzie nue są niewolnikami. Korporacje gdyby tylko mogły wszystkich nas zakułyby w kajdany. Trzeba się tym bezdusznym gnojom przeciwstawiać Hashtagi: #VonTrupka
  • Urzedas
  • Dlatego że np. janz żoną mam chęć pojechać w niedzielę mad morze..... A ty baranie możesz zakupy w sobotę zrobić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Sasuad(2023-11-30)
  • @Sasuad - Gdyby żona się edukowała za młodu to by nie musiała w biedronce robić.
  • @Sasuad - A ty gamoniu nie korzystasz nad tym morzem z z usług gastronomicznych? nie tankujesz paliwa w niedzielę? W innych zawodach ludzie pracują 7 dni w tygodniu i jakoś nikt nie lamentuje że musi w niedzielę przyjść do pracy.
  • @Sasuad - Cała niedziele w pracy nie siedzi - i chociaż korków nie robisz na mierzeje.
  • Możesz iść i sam pracować w niedzielę.
  • Te osoby które są za handlem w niedzielę to są zwykli idioci każdy z ludzi którzy pracują w handlu też chcą odpocząć. Za handlem w niedzielę są tylko zakichani sklepikarze którym jest ciągle mało i boli ich to że sieci kombinują a im się samym nie chce stanąć za ladą. W każdą niedzielę powinny być wszystkie sklepy zamknięte
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Wkurzony(2023-12-01)
  • @Wkurzony - Czyli mają ludzie nadal praktycznie nielegalnie pracować w sklepach, ale bez handlu? Dlaczego sklepy Płaz, czy inne sobie mogą... bo z Tadeuszem maja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ­­­­­­N.p.(2023-12-01)
  • Bo ludzie chcą odpocząć w niedzielę. Z rodziną, z dziećmi. Co mi w tygodniu dzień wolny!! Jak dzieci w szkole są.. myśl trochę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Edytka234h(2023-12-02)
  • Bo przepisy tak stanowią, tłuku, i to od dekad.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nvcbnvcbvcbcvb(2023-12-02)
  • A dlaczego miały by być otwarte? Za mało masz czasu by zakupy zrobić? Z glodu umrzesz w niedzielę?
  • @Xxc - Sklepy mają być otwarte w niedzielę, bo Polska to powinien być normalny kraj. Jak na zachodzie od 10-16 większość sieciówek jest otwarta. Małe sklepy, jak chce właściciel. Mam ochotę zrobić zakupy w niedzielę to powinienem mieć taką możliwość. Mieszkam chyba w wolnym, a nie religijnym kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ­­­­­­N.p.(2023-12-02)
  • @­­­­­­N.p. - O jakim "zachodzie" ta wypowiedź? Pamiętam z pobytu w Rep. Irlandii, że (pracując w handlu) niedziele miałem wolne. Aczkolwiek sklepiki typu "Żab*" zwane tam "Spa*" były otwarte. Odnośnie reszty postu - to chyba nie wiesz, gdzie mieszkasz.
  • @JaBa - w Unii Europejskiej w niedzielę handel wielkopowierzchniowy posiada na dzień dzisiejszy 19 krajów. Unia to nie tylko pruderyjne Niemcy. W UK w zmniejszonym wymiarze godzinowym ale jest, W Niderlandach (Holandii) Częściowo (nie wszędzie) we Francji, Danii, Hiszpanii też. Więcej nie byłem, wiec nie wiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ­­­­­­N.p.(2023-12-03)
  • Co za barany żeby pracować w niedzielę ci ludzie też mają. rodziny
Reklama