UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy w rocznicę napaści Rosji na Nasz kraj 17 września rząd wystąpi o reparacje wojenne w tym m. in. za grabież Naszych Ziem - Kresy Wschodnie?
  • @kjm - Rosja nie napadła na Polskę 17 września. Napadł Związek Sowiecki, złożony między innymi z Waszej ukochanej Ukrainy, którym dowodził Gruzin. Równie (nie)dobrze morzesz mówić, że to Mongolia napadła na Polskę, bo Mongolia również była wtedy członkiem ZSRR.
  • @kjm - "Nasz kraj 17 września rząd wystąpi o reparacje wojenne" - ruski ruskowi krzywdy nie zrobi - zapamietaj
  • @kjm - To trzeba będzie oddać Prusy, Pomorze, Ziemię Lubuską i część Śląska... czy ty masz jakąkolwiek wiedzę historyczną ? @Histetry
  • A ty masz? Kojarzysz czym były np. Prusy Królewskie?
  • Ależ Ty jesteś inteligętny
  • @kjm - No czyś Ty durny? Jest dopiero 78 lat po zakoñczeniu wojny I dopiero 82 lata od napaści a Ty byś juž chciał reparacje, dopiero co 43 lata temu Solidarność powstała, - człowieku daj się w tym wszystkim połapać, teraz mamy inne zmartwienia- wybory I tyle obiecywaczy, że ja już nie wiem co bym chciał, a dają wszystko czego dusza zapragnie, ale jeszcze tylko miesiąc z okładem do 15 10.23 I później znowu to samo...13- tka..14 - tka..800+, 300+ dopłaty do węgla 1300+ podwyżki dla nauczycieli 1000+ wyrównają rolnikom I nawet tym co nic nie chcieli, będą reparacje, darmowe kolacje- żyć nie umierać, tylko czy potem damy radę się pozbierać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Czy ja wiem(2023-09-03)
Reklama