UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • bezdomni niech nie zajmują altanek i śmietników maja noclegownie i tam ich miejsce. Policja niech zajmuje sie łapaniem meneli co noca sie snują. A nie biegają i ulepszają świat za pieniądze podatników.
  • Oatatnio na Gwiezdnej podszedl do mnie bezdomny mezczyzna prosil o kupno jedzenia. Kupilam co chcial. Mowil ze nie ma sie gdzie podziac, ze w Albercie brakuje miejsc i nie chce go przyjac. Na noc jak chce sie schronic i przespac gdzies na klatce ludzie wywalaja, czesto napuszczaja swoje maloletnie dzieci, bija i wyzywaja. Plakal. Serce mi zamarlo a ja kur. .. narzekam na swoje zycie. Marna pensje, ze auta nie mam, ze nie mam za co sobie kupic kolejnych butow. Boze jaka jestem pusta. Mam wszystko a dalej jestem niezadowolona. Ludzie my musimy sie obejrzec wkolo. Przeciez moze kiedys nas w tak niepewnych czasach czekac to samo. A jak strace prace, zachoruje nie bede miala za co placic kredytu na 20 lat, wywala na ulice. I bede bezdomna. Tacy ludzie sa wsrod nas. Nie znacie ich historii, nie wszyscy ty alkoholocy, narkomani. Badzmy dla nich wyrozumiali. Pomozmy. Nie wywalajcie ich z blokow jesli nic zlego nie robia a chca w cieple sie przespac. Uczcie empatii swoje dzieci. Bo co my rodzice zrobimy jak nas kiedys wlasne dziecko tak potraktuje, bo nie dalismy dobrego przykladu jako rodzice.
  • No napewno masz rację. Ale co powiesz jak pozwoliszim spać na swojej klatce a oni ją spalą bo zaśnie jeden z drugim z petem w ręku. Były takie przypadki. Albo rano odejdą a tobie pozostawią swoje fekalia do sprzątnięcia.
Reklama