UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Było koszmarnie. Zwierząt niewiele, połowa targów to akcesoria i zabawki (chińska tandeta). Kolejki długie. Za wiele nie dało się zobaczyć. Strata pieniędzy i czasu.
  • Nie no z tym "zwierząt niewiele" to trudno się zgodzić, była cała masa, no chyba, że po południu się cześć zwinęła. Koło 12:00 było dosłownie do wyboru do koloru.
  • nie wiem o której byłaś/eś, ale pisanie, że zwierząt niewiele to lekkie przegięcie... byłem po 10 czyli na otwarcie i powiem szczerze, że wybór był przeogromny, jeśli chodzi o zwierzaki terrariowe... i nie tylko te popularne(nie wspominając o mnóstwie odmian barwnych) jak gekony, boa, zbożówki czy pytony ale i tych rzadszych jak heterodony, kumaki, bezkręgowce... ciekawostka-anakonda zielona. Chyba żaden terrarysta nie był zawiedziony; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    obserwator77(2023-09-03)
  • Nie wiem gdzie Ty byłaś ale tłum ludzi świadczy o atrakcyjności wystawy (tak kolejki potężne do oglądania gadów itp. ). Masa egzotyki, wszelakiej maści pająków, węży, jaszczurek itp. do samego zakończenia targów. Nie da się tego organizować bez jednoczesnej giełdy, stoisk sprzedażowych. Tak to działa.
  • "tłum ludzi świadczy o atrakcyjności wystawy". Jasne. Tłum ludzi świadczy o dobrym zareklamowaniu imprezy, nikt kto kupił bilet nie miał pojęcia jak to może wewnątrz wyglądać. A że było słabo to komentarze świadczą. Mam nadzieję, że dziewczyna która zasłabła jest w dobrym zdrowiu...
Reklama