UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni państwo, PO już zalewa Polskę nachodzcami na rozkaz Urszuli fon der lajen tusk wpuści każdego. Minister niesprawiedliwości od Tuska obwieścił że musimy się odzywczajac tego że jesteśmy krajem jednolitym narodowościowo... Jeszcze potrzebne jakieś argumenty? Do całkowitej islamizacji polski potrzeba jeszcze zagłosować na czaskowskiego a wtedy machina zalewania Polski nachodzcami ruszy pełną parą. Ratunkiem dla nas i dla Polski jest jak najszybsze opuszczenie uni europejskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    21
    Polexit(2025-04-22)
  • @Polexit - Szanowny Panie. To, że Niemcy zawracają uchodźców do naszego kraju to jest tylko i wyłącznie wina PIS-u, którego członkowie dawali za pieniądze na lewo i prawo wizy - głośna sprawa, trzeba drodzy Pisiorki wziąć to na klatę. Druga sprawa - dopiero niedawno prezydent Duda podpisał ustawę PO wstrzymującą udzielanie wiz uchodźcom, którzy nielegalnie przekroczyli naszą granicę. Trzecia sprawa, jeżeli chcesz wyjść z Unii Europejskiej to wyjedz na Białoruś, będziesz bardzo szczęśliwym i szanowanym obywatelem. Po czwarte - przez osiem lat Kaczyński ze swoimi przydupasami rządził Polską dzieląc nas dosłownie we wszystkim. Jedyne, co mogę w chwili obecnej zarzucić PO to fakt, że nie są zdolni do szybkiego rozliczenia PIS-u za wszystkie machlojki i kradzieże. I źle się stało, że kandydatem na prezydenta został Trzaskowski, a nie Sikorski. Pamiętam jak Kaczyński śmiał się z PO, że z Trzaskowskim dadzą sobie radę, ponieważ z Sikorskiego nie są w stanie pokonać. Tu Tusk strzelił sobie w stopę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    10
    pragmatyk(2025-04-22)
  • @Polexit - Wet ty już Polskę opuściłeś i rezydujesz u wujka Łukaszenki. nie nudź tymi swoimi histeriami. na info już cię nie lubią?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Nielubiekaczek(2025-04-22)
  • @pragmatyk - Pragmatyk-jesli nie widzisz, ze KO kontynuuje taką samą politykę jak Pis wzgl. emigrantów, to wspólczuję.
  • @Polexit - Wielki Polaku, naucz się najpierw poprawnie pisać po polsku!
Reklama