UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego nikt nie pyta Polaków w referendum czy są za porzuceniem polskiej złotówki jako waluty narodowej i przyjęciem euro? W polskiej Konstytucji powinien być zapis, że narodowy polski złoty nigdy nie zostanie zastąpiony inną walutą !
  • @echo - Pytanie referendalne winno być jedno: a nie 4 jak zadają z pis: czy jesteś za relokacją PiS na Białoruś i nacjonalizacją ich milionowych majątków z okradania Polaków w Polsce ?
  • @echo - nie mam nic przeciwko euro
  • @echo - Jestem za Euro w Polsce - bo ma realne gospodarcze wsparcie wielu krajów i jest silne. Polska na prawdę w Unii i waluta Euro - moje marzenie Polacy są tego warci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ­­­­­­Np.(2023-08-15)
  • @­­­­­­Np. - Ktoś Ci to powiedział, czy tak z czapy P. I.Eprzysz ? Jeżeli tam widzisz wartości to idź z lękiem przed uchodźcami ekonomicznymi i załóż żelazne majtki i hełm w tym raju - nie gwarantuję obrony twojej cnoty.....
  • @­­­­­­Np. - Ile Ci płacą za te bzdury i kto?
  • Nikt mnie zupełnie nie opłaca - Jestem Polakiem i normalnie i ekonomicznie myślę, a Ty myślisz tylko tak jak ci powiedzą w TV, albo powtarzasz po kimś, albo Ci po prostu każą tak myśleć. Unia Europejska i jej prawo jest bardzo wbrew zamysłom polskich cwaniaków, i to jest prawda. Dlaczego w Całej Unii (tej prawdziwej), ludzie żyją dostatnio? Bo jest tam mniej cwaniaków. Problem z uchodźcami nawet w Szwecji jest dużo mniejszy niż np z pedofilią w Polsce, tylko każdy incydent, jest bardzo mocno nagłaśniany przez cwaniaków, gdyż cwaniakom bardzo zależy, by Polskę z Unii wyprowadzić i by w Polsce było jak jest teraz (bieda). Po pełnym wprowadzeniu Unijnego prawa (lepszego niż polskie), to prawo się o tych cwaniaków upomni, dlatego im tak zależy na usunięciu Polski z Unii. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ­­­­­­Np.(2023-08-16)
Reklama