UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto tę stronę zaprojektował? Czemu menu jest w jakimś niestandardowym miejscu? Czemu strona nie jest responsywna? Czemu na mniejszych ekranach menu spada na sam dół strony? Konsola w Chrome pokazuje, że jakiś plik JS się nie ładuje - jest błąd 404.Doctype XML? Ludzie, jest XX! wiek, od dobrych kilku lat WSZYSTKIE strony robi się w HTML 5.Walidator W3C zgłasza aż 33 błędy i 4 ostrzeżenia. KTO ZROBIŁ TO "DZIEŁO" i ile nas to kosztowało?! Nawet gimnazjalista zrobiłby tę stronę lepiej za plusika w dzienniku.
  • Przecież widać, że to gotowy szablon Joomli, i wykonali to pracownicy urzędu za darmo, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a na stronach znasz się jak. .. na. ..
  • Rozumiem, że jesteś jednym z wykonawców tego dzieła. Jak na czym się znam? Proszę dokończyć. Jestem ciekawy, do czego przyrównujesz moją znajomość standardów W3C, znajomość typów dokumentów, obeznanie z narzędziami programistycznymi wbudowanymi w przeglądarki oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe jako programista front-endu. Szablon, nie szablon - nikogo to nie zwalnia z odpowiedzialności za bubel. Tobie może wystarcza bylejakość i bez problemu łykasz również rozpadające się mosty, dziurawe drogi i grzyba na ścianie. Mnie to nie satysfakcjonuje i uważam, że jak się coś robi, to robi się to dobrze - nawet prymitywną stronkę internetową. A może zwłaszcza prymitywną stronkę internetową, bo to pokazuje szacunek do mieszkańców miasta: "weźmy jakiś dziadowski szablon, przecież te głąby i tak nie sprawdzą".
Reklama