UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Końskich Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło "osiem konkretów", na które składa się wprowadzenie emerytur stażowych - 38 lat dla kobiet i 43 dla mężczyzn, program modernizacji i rewitalizacji bloków "Przyjazne osiedle", "Darmowe autostrady", program "Lokalna półka" - zakładający obowiązek oferowania w marketach minimum 2/3 owoców, warzyw, produktów mlecznych, mięsa i pieczywa pochodzących od lokalnych dostawców, program finansowania wycieczek dla uczniów "Bon szkolny - poznaj Polskę". PiS zapowiedział też program poprawy żywienia pacjentów w szpitalach "Dobry posiłek", program darmowych leków dla seniorów 65+ oraz dzieci do 18.roku życia i program 800+.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    PortEl blokuje. Piszę tu.(2023-09-10)
  • @PortEl blokuje. Piszę tu. - Jestem już na emeryturze, jadam głównie owoce tropikalne, francuskie sery, i dojrzewająca wołowinę, nie mam dzieci, stacy mnie na leki, jak byłem w szpitalu to miałem zamówiony catering. Nic mnie nie obchodzą obietnice tej małej brudnej łajzy. Chcę żyć w wolnym kraju i nie chcę się wstydzić że jestem z Polski. Nie głosuje na pisiorów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Młody emeryt(2023-09-10)
  • @PortEl blokuje. Piszę tu. - Gamoniu piszesz nie na temat. Znajdź sobie inne miejsce na pisowski bełkot.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Włodek(2023-09-10)
Reklama