UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak to świadczy o dyrektorze, że pracownicy nie stają za nim? Tylko jacyś lokalni eksperci od wszystkiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    Pytam retorycznie(2024-03-05)
  • MariuszLewandowski-Fc @Pytam retorycznie - Muzeum jest dla jego pracowników czy dla nas Elblążan ? Mnie matematyki uczył śp. Sadocha. Wyzywał nas os szympansów i pawianów a mi powiedział ze jeśli nie wkuje wzorów skróconego mnożenie nie wyjdę z pierwszego paska na mundurku. O tym czego nas nauczył przekonaliśmy się na maturze. Pracownicy mają prawo nie lubić szefa ale szef to nie zupa pomidorowa. Jeśli o dyrektora upominają się mieszkańcy Elbląga to właśnie jak najlepsza dla niego laurka bo pracownicy jak się im praca nie podoba mogą się zwolnić. My Elblążanie płacimy i to my mamy być zadowoleni a ja jestem z tego człowieka mega-zadowolony. Jeszcze coś ekspercie od niczego ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    15
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-05)
  • @MariuszLewandowski-Fc - po 1.jakich mieszkańców??? jedyny kto tu skowyt uskutecznia to kolesie dyrcia w tym pewnie Ty :D muzeum świeciło pustkami, brak zainteresowania no chyba że było świetnie zorganizowane święto piwa :D po 2.pracownicy nie musieli go lubić - ale widzieli jak zarządzane było muzeum, gdzie wyciągano kase dla kolegów pana rządzącego. Każdy o tym wie że dyro zrobil sobie prywaną meline z muzeum i do dzisiaj tego śmietnika nie posprzatał.
  • MariuszLewandowski-Fc @deklu - No chłopie jeśli uważasz że wszystko na co mnie stać to skowyt to zapraszam na trawnik i na gołe pięści. Muzeum świeciło pustkami.... na kilku imprezach byłem i wybacz jesteś zwykłym łgarzem bo były tłumy. Nie mam nic przeciwko świętowaniu przy piwie i chętnie bym zobaczył wystawę o elbląskich piwowarach. Sam pokazujesz że pomysły Trawickiego się sprawdzały. Jeśli zakładasz że dochodziło do defraudacji to proszę o wskazanie - kto gdzie kiedy i ile. Prywatna melina mówisz kiedyś bylem w jego gabinecie akurat dostał stary RKM z jakiegoś poligonu. To ja kocham takie "meliny" i taki "burdel".....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-05)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dziadek gdzie Ty startujesz :D przecież splyniesz zanim reke wyciągniesz. Co to meliny nie mowię o gabinecie tylko o składowiskach butelek po alkoholu. Stary alkoholik zrobil sobie dziuple dla siebie i kumpli. Nie dziwie się że tam bywałeś.
  • @MariuszLewandowski-Fc - A targi piwa to był pomysł dyra tylko pracownika. Ale skąd stary dziadu możesz o tym wiedzieć :) Szklane oczy pewnie miales na sama mysl.
  • MariuszLewandowski-Fc No kolego szykuj się albo mnie natychmiast przeprosisz podając swoje prawdziwe imię i nazwisko albo za trzy miesiące wezwie cię na przesłuchanie Komenda Miejska Policji tyle że wtedy owe przeprosiny będą cię sporo kosztować. Albo udowodnisz że wypiłem z tym starym alkoholikiem choć jeden kieliszek. Masz na to 24 godziny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-05)
  • MariuszLewandowski-Fc Zapis dotyczący poprzednika pozostaje aktualny i wobec Pana.24 godziny na przeprosiny z podaniem imienia i nazwiska. Potem i ciebie poszuka Policja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-05)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Byłem pracownikiem ochrony w elbl ąskim naszym muzeum i NIGDY nie widziałem dyrektora pijanego, ani skłaowiska butelek po alkoolu w gabinecie dyrektora nie było. Wiele razy otwierałem brame puzno w nocy gdy dyrektor wracał z podróży, gdy załatwiał wazne sprawy dla muzeum, czego było efektem, ze przybywały nowe eksponaty wielkogabarytowe, wyprodukowane kiedyś w Elblągu. To był na prawę wspaniały dyrektor z pasją, pracował póżnoi po godzinach, dzięku niemu muzeum żyło- imprezy okazjonalne zlot starych zabytkowyc samocodów festiwal piw rzemieślniczych, " kino pod cmurką' i wiele innych przyciągały te imprezy tłumy Elblążan i gości. Takiego dyrektora muzeum w Elblągu mieć długo nie bedzie, facet z pasją tego co robił. Dobrze by było gdyby wrócił. A panu dyrektorowi, zyczę wytrwania w postanowieniu dążenia do oczyszczenia siebie zarzutów, które postawił panu ' Wielki Ptak na harleju" z nienawiści do ludzi ze mu chcą koryto odebrać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Mirosław Floryński-z Łodzi(2024-03-06)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mirosław Floryński-z Łodzi - Dzieki Mirku myślę że to doskonale potwierdza moją ocenę dyrektora Drodzy pracownicy muzeum - jesteście pracownikami najętymi przez nas Elblążan za pośrednictwem Prezydenta. Założenie że Wróblewski popełnił błąd bez żadnego uzasadnienia jest głupie. Potraktowanie mnie jako przeciwnika za to że oceniam wasz list jako przejaw głupoty jest równie głupie. Zawsze broniłem interesu Miasta i tak pozostanie bez względu jak głośno będziecie mnie wypraszać to muzeum jest i moje w 1/95 tysięcznej i jako wasz pracodwca mam prawo was oceniac. Moja ocena potwierdza się waszym zachowaniem z dzisiejszego spotkania. Ale jeśli macie coś merytorycznego na poparcie swoich oskarżeń to się przygotujcie. To byłą moja pierwsza wizyta w muzeum w tym roku ale nie ostatnia. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - W pełni się z panem zgadzam że muzeum jako instytucja kultury reprezentuje miasto i jego mieszkańców. Jako współodpowiedzialny współwłaściciel tej instytucji wyrażam sprzeciw wobec sposobu zarządzania nią i domagam się natychmiastowego zwolnienia dyrektora Trawickiego. Proponuję założenie komitetu społecznego reprezentującego interesy mieszkańców miasta aby tego dopilnowano.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Mateusz z Elbląga(2024-03-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mateusz z Elbląga - Cieszę się że podziela Pan mój pogląd co do nadzoru właścielskiego. Co zaś do sposoby zarządzania mając zaufanie do obserwacji własnych le i opinii Florka oceniam ten sposób nad wyraz pozytywnie i uważam że Decyzja Prezydenta o jego powołaniu była najtrafniejszą decyzją personalną w obu kadencjach. Dlatego uznaję że postawienie Prezydentowi zarzuty niekompetencji / a być może przestępstwa art.231 kk / w okresie kampanii wyborczej jest głupotą do entej potęgi. W sprawie komitetu jest Pan w błędzie - zarzut postawiony Prezydentowi to zarzut do złożenia zawiadomienia o zamiarze przeprowadzenia referendum lokalnego w sprawie odwołania władz miasta / Prezydenta i zastępców/ Ci ludzi jak wnioskuje z rozmowy nie wiedzą jakiego kalibru zarzuty stawiają Prezydentowi i że złożyli de facto zawiadomienie o popełnieniu przez Prezydenta przestępstwa nie precyzując żadnej w tym zakresie konkretnej przesłanki. Nie zdziwiłbym się gdyby Biuro Prezydenta skierowało ten list do Prokuratury w celu ustalenie kto dopuścił się przestępstwa z art.212 kk wobec Funkcjonariusza Publicznego jaki jest Prezydent. A taki komitet istnieje - jest nim Rada Muzeum. powołana właśnie w tym celu. Stanowiska Rady nie znam do Gdańska pojadę jako rolniczy skończą blokady dróg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu Dziekuje za odpowiedz. Rada Muzeum pełniąc funkcję doradczą zgodnie z kodeksem pracy nie posiada uprawnień właścicielskich, a takie posiadać może wyłącznie powołany komitet obywatelski do celów nadzoru i egzekwowania procedur odwoławczych Dyrektora Trawickiego. Nadto nadmienić trzeba iż zasiadający w Radzie Muzeum dyrektor miałby orzekać we własnej sprawie, co wyklucza ten organ jako obiektywny. Komitet natomiast, złożony z elblążan o nieposzlakowanej opinii funkcję swoją kontrolną i nadzorczą będzie spełniał. Zachęcam wszystkich czytających do zgłaszania swojej kandydatury do członków Komitetu Obywateli Miasta Elbląga ds. Nazdoru Zarządzaniem MAH. Lista zgłoszeń jest już dostępna, złożyłem ją w Bibliotece im. Norwida przy ul. Świętego Ducha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mateusz z Elbląga(2024-03-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mateusz z Elbląga - Panie Mateuszu myli Pana jak widzę kodeksy. Proszę też o zdefiniowane pojęcia Nieposzlakowanej Opinii i dobrym zwyczajem byłoby wcześniejsze powołanie komisji która będzie oceniała kto posiada ową opinię i w czyich oczach wow nieposzlakowane ma być odzwierciedlone oraz sprecyzowanie czy mogą się tam zgłaszać osoby w muzeum zatrudnione.... Czy na złożenie listy wyraził zgodę Pan Dyrektor Biblioteki ? Taki komitet proszę wybaczyć może sobie pisać jedynie petycje zbiorowe a jeśli ma takie ciało powstać to raczej jako społeczna izba Rady Muzeum co wymaga zapisów w statucie Muzeum. Rozumiem dobre intencje ale statut przyjmuje Rada Miasta i proponuję się zgłosić z petycją o zmianę statutu i powołanie takiej izby. Pod podobną petycją się podpisze z przyjemnością o ile nie będzie tam jednozdaniowego stwierdzenia że rada miejska to zorganizowana grupa przestępcza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-09)
Reklama