UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • nasz szpital to tragedia obsluga na tym odddziale położniczym to chamstwo. byłam tam na 4 róznych porodach moich przyjaciólek i ja swoj porod napewo zrobie w prywatnej kliice w Gdansku lub w szpitalu w Malborku ! omijam Elbląg!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    18
    vopbvojb(2023-08-04)
  • @vopbvojb - komentarz nie na temat, czytajmy ze zrozumieniem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    xyz 1(2023-08-04)
  • @vopbvojb - A co tatusiów nie było i cztery razy musiałaś asystować. Pewnie pierwsza mądralińska byłaś, zbędna na sali, to Cię ustawili do pionu. Cudów nie ma, porodówka w publicznym szpitalu to taśma a nie jazda na jednorożcu w krainie marzeń.
  • @vopbvojb - Jaka obsługa?? Obsługa to masz w hotelu…. Żal.
  • @vopbvojb - Ty nigdy nie urodzisz !
  • @vopbvojb - Ty się ciesz że nie rodziłaś w Pszczynie albo Nowym Targu. Tam katopisiory uśmiercają dzieci i kobiety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Pislamabad(2023-08-04)
  • @vopbvojb - Dokładnie mam to samo podejście. Wszystkie znajome narzekały, to nie średniowiecze. W Malborku jakoś można po ludzku
  • @vopbvojb - No! Najlepiej jeszcze w wodzie i z delfinami!
  • @Blee - Jak wszystko jest dobrze. Jak coś z ciąża albo dzieckiem nie tak to i tak wioza do Elbląga, bo w Malborku sprzętu nie mają ani oddziału patologii. Często gęsto liczy się czas, a teraz 4 wahadłówki do Malborka. Także zastanówcie się co jest w życiu ważniejsze. Własne wygodnictwo, czy zdrowy maluszek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Logika(2023-08-05)
  • @vopbvojb - Na czterech różnych porodach przyjaciółek.... ale w charakterze jakim.. ? gościa??
Reklama