UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O powstaniu pięknie śpiewał Kaczmarski w utworze pt. " Barykada" i " Czołg". Nie odważyłabym się oceniać tych, co walczyli. Ale jedno jest pewne, że przez tych parędziesiąt dni czuli się wolni. Wysoka cena. Dzisiaj to wiemy. Że smutkiem przeczytałam opinie młodych ludzi. Można im będzie wszystko odebrać.
  • MariuszLewandowski-Fc @Aanka - Polacy przywykli płacić za wolność nad wyraz szczodrze co przypomnienie poprzednich powstań pięknie pokazuje. Nadzieja podobno umiera ostatnia i ma Pani racje młodym trochę owej iskry szaleństwa brakuje. Ale może to dobrze bo zaczyna być "Normalnie" a nie " po polsku " ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie warto za wolność ginąć.. gdy żyć można normalnie, ale czy da sie tak płynąć, gdy jesteś po uszy już w bagnie
  • MariuszLewandowski-Fc @MC. - Ja uważam że życie bez wolności nie ma smaku. Normalnie to znaczy dla mnie zgodnie z moim sumieniem a nie zgodnie z cudzymi nakazami. Jeśli się nie bronisz - toniesz jeśli walczysz -możesz wygrać. Dla mnie wybór jest oczywisty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • @Aanka - a ja z radością, chcą żyć i szanują życie innych, gdyby każdy tak miał, żaden przywódca nie zmusiłby nikogo do umierania i zabijania
Reklama