UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hehe dobre. .. zabrali miejsca i deklaruja ze zrobia nowe - ale kiedy jak wybuduja za rok albo dwa? powinni je zrobic przed zabraniem tych istniejacych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    17
    dddd222(2021-08-25)
  • @dddd222 - Jeżeli te miejsca nie należały do wspólnoty to ciężko mieć pretensje, że właściciel nimi dysponuje jak chce. Jak ktoś nie chce się martwić o miejsce to niech sobie takie miejsce kupi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    3
    Lisek1111(2021-08-25)
  • @dddd222 - nikt nikomu nie zabrał miejsc postojowych ! To ci Państwo, którzy podnoszą teraz szum nielegalnie korzystali z czyjejś własności. Bezczelność i tupet krzykaczy na niebotycznym poziomie. Trzeba było kupić sobie mieszkanie i miejsce postojowe. Cwaniactwo czystej wody a Redakcja daje się wkręcić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    10
    dyzio(2021-08-25)
  • @dyzio - elektorat pis uważa, że im się należy. nieważne czyja to własność. ma być moje i to za friko, bo ja tak chcę. Hashtagi: #hahaha
  • @dddd222 - Za małą kopertę deweloper nic nie musi, takie realia niestety Jak by tam ktoś ze świty wrobelka mieszkał to inna sprawa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Zielarski(2021-08-25)
  • @dyzio - No masz rację, ale ktoś z miasta mógł wpaść na pomysł że pod tymi adresami mieszkają płatnicy podatków za mieszkania jak i samochody ii w pozwoleniu na budowę dogadać jakiś plac zastępczy Tak by zrobili gdyby im zależało na mieszkańcach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zielarski(2021-08-25)
  • @dddd222 - Żadnych miejsc nie zabrali, ludzi po prostu wcześniej parkowali na trawniku gdzie jest teraz budowa, a takie tabliczki to sobie może inwestor wieszać na swojej działce a na parkingu miejskim. Po drugiej stronie jest zakaz parkowania i straż miejska wykonuje bardzo dobrze swoją pracę, niektórzy mają problem z parkowaniem który polega na tym że nie zaparkuje 100 metrów od bloku, tylko musi pod klatkę.
Reklama