UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy Rosjanie, wytrzymajcie i nie dajcie się sprowokować! Jesteście wspaniałym narodem, z którym chcemy współpracować! Jednym z moich marzeń jest zwiedzanie Waszego kraju. Kiedyś do Was przyjadę!
  • Wyjedź choćby dzisiaj.
  • Za kogo ty się wypowiadasz? Za takie zera, które nie potrafiły do tej pory nigdzie wyjechać i zwiedzić czegokolwiek, nawet Rosji? Nie stać ciebie na odrobinę rozumu, ale to twoje zmartwienie, życzę ci takiego dobrobytu jaki mają za Uralem.
  • Wypowiadam sięza znaczną część ruchu Dobrobytu i Pokoju prowadzonego przez Macieja Maciaka. My chcemy żyć w zgodzie z Rosjanami, handlować z nimi, organizować imprezy kulturowe i sportowe. Słowem: współpracować, jak dwaj dobrzy sąsiedzi. I jesteśmy całkowicie pewni, że jest to możliwe. Jeśli bogacenie się Polaków i pokój jest przejawem braku rozumu, to tak - nie mamy go w ogóle! Hahahaha! Zwiedzić nawet Rosji? Całej Rosji? Tego największego kraju na świecie? No faktycznie, jestem zerem! Hahahaha! Co gorsze, nie udało mi się zwiedzić nawet całej Polski! Jestem zerem poza skalą! Hahahaha. Co te CIA z Wami zrobiło...
  • Ukraina za poprzedniego prezydenta żyła w zgodzie z Rosją i co się stało?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    Placek....(2023-01-17)
  • @Placek.... - I przyszedł nazista Zeleński, który zrujnował kraj i atakował Rosjan. Ale naziści już tak mają. Problem w tym, że polski rząd łamie Konstutucję i wspiera UPAiński nazizm.
Reklama