UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te gnoje pchają nas do wojny, która jest w interesie, jednego tylko państwa na świecie... USrAela. Zaraz zamkną granice i wyślą nas do Ukrainy. NIE MA ZGODY NA WOJNĘ Z UDZIAŁEM NASZEGO KRAJU!
  • Do wojny pchają nas ci, których przedstawiciel jest na fotce.
  • cała klasa polityczna jest tej kwestii wyjątkowo zgodna... , jak w żadnej innej. Nie wróży to nam najlepiej.
  • Dobrze napisałeś. Ciekawe skąd tyle minusów? Może ktoś, coś?
  • Przyjacielu!! broni mam być na tyle dużo aby nie było drugiego Wołynia i Katynia- bo inaczej będziesz szedł na rzeź jak baran - na na wschodzie nie znają żadnych humanitarnych zasad ani nie przestrzegają umów międzynarodowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Zantyr(2023-01-17)
  • @Zantyr - Rozumiem, źe mówisz o Ukraińcach, bo Rosjanie akurat przestrzegają zasad i umów międzynarodowych. Zapraszają nawet organizacje międzynarodowe do pilnowania. Jeńców traktują z szacunkiem i poszanowaniem ich godności. Zdarzają się nieliczne przypadki barbarzyństwa, ale one są również na codzień w krajach, w których wojny nie ma - np. w Polsce. A wśród wojsk ukraińskich barbarzyństwo jest chyba nawet wpisane w regulamin, bo biją jeńców, przestrzeliwują im kolana, dźgają ich nożami, łamią i odcinają im palce, a nawet mordują ludzi, którzy się poddali. Mało tego - widziałem nagrania, w których ukraińscy żołnierze strzelali do innych ukraińskich żołnierzy z nieznanych nikomu powodów.
Reklama