UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takie firmy jak: Zloty Melon, Mrowka Cała, Jasna Sprawa, Feel Mind Production, Tabasco, Boscata (w szczególności pewnie większość osob nie słyszało o tych trzech firmach które wymieniłem jako ostatnie)należą do Owsiaka oraz jego córki i partnera starszej corki Jurka i tam znaczna część pieniedzy ucieka na tzw "usługi obce", co jest oczywiscie ujete w raporcie finansowym. Dlatego w sensie prawnym jest wszystko ok bo niestety nasze prawo to dopuszcza, dlatego nie wspieram WOŚP skoro przeznacza nie więcej niż 50% ze zbiorek. Wole inne fundacje do ktorych mam zaufanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    18
    NieDlaWosp(2021-01-29)
  • @NieDlaWosp - np fudacja elbanowskich? wszystkie kontrole wykazują nieprawidłowości a oni ciągle dostają dotację od państwa.
  • "wszystkie kontrole wykazują nieprawidłowości a oni ciągle dostają dotację od państwa. "- bo są kościelni. dlatego
  • @NieDlaWosp - Zadziwiające jak szubrawiec z Torunia i purpuraci za pośrednictwem ambon i reżimowej tv mogą wyprać mózgi
  • @NieDlaWosp - Dokładnie, ja tylko wspomnę, że w ciągu 10 lat na te usługi obce przeznaczył 90 mln. .. .Ta fundacja straciła moją wiarygodność, to już nie jest ta sama zbiórka co kiedyś w latach 90.. .Teraz dużo pieniędzy Owsiak wynosi na prawo i lewo, a jednak są to pieniądze ludzi ze zbiórek. .. Nie mam zamiaru być okradany, więc do puszki od pewnego czasu nie wrzucam, ale to nie oznacza że jestem obojętny na wszystko. Pomagam finansowo i rzeczowo schroniskom, hospicjom, udzielam się w zbiórkach na leczenie chorych ludzi czy chociażby w pomoc tym którzy mają w życiu ciężko.
  • Fundacja straciła twoją wiarygodność. .. .Interesujące. Weź słownik i przeczytaj kim jest głupiec polerowany. .. bo TO TY.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    17
    GłębokaMyśl(2021-01-29)
  • @GłębokaMyśl - Oni z siebie wychodzą by oczernić przejawy robienia namacalnego, prawdziwego dobra. Bardzo to tym sługom Szatana przeszkadza w spokojnym życiu. Dlatego zapał w nich jest wielki. Ja ich po prostu olewam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    ᵖᵢᵏ-007(2021-01-29)
  • @GłębokaMyśl - Siedzisz jak ten troll i piszesz jakieś wypociny, idź klownie do cyrku się popisuj. WOŚP też nie jest dla mnie wiarygodny w 100proc bo albo się przeznacza tą kasę na sprzęt albo wynosi w połowie z fundacji!!!!! Jak już się tak zagłebiasz w internecie to poczytaj polerowany głupcze o kontrowersjach tej fundacji!!! Hashtagi: #Koran2
  • Gdyby był na fundacje Owsiaka, jakikolwiek hak, dawno Owsiak był by zatrzymany z transmisja na żywo w TVP, a powtórki były by w każdych wiadomościach przez 5 lat. To jest Wasz problem, że nie ma haka, bo facet robi to uczciwie. A Wy i tylko szczekacie, hau, hau, hau.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    ᵖᵢᵏ-007(2021-01-29)
  • @NieDlaWosp - Baranie zamilcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia
  • @ᵖᵢᵏ-007 - Zainteresuj się procesem matka kurka vs. Juras to przejrzysz, na oczy. Acha i w wolne sady za Jurasem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Realista1(2021-01-31)
Reklama