UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Był czas przywyknąć. Uwielbiam Elbląg latem jako kierowca. Zero korków, pusto, po prostu zielona linia praktycznie wszędzie. A jak narzekałem, że nic się nie dzieje, chociaż jest potencjał, słyszałem w odpowiedzi, że to nie jest miasto turystyczne. Dziękuję bardzo wszystkim, z którymi organizowałem w Elblągu triathlon, festiwale sportów wodnych, enuro na wodzie. Żywiłem nadzieję, że będzie tego jeszcze więcej. Myliłem się....niestety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    5
    Instruktor WOPR (2020-02-10)
  • Wielka szkoda ,bo mamy potencjał i dla takich osób jest ogrom pracy. Świat idzie w kierunku sportu i turystyki, ale nie Elbląg . Jeszcze trochę to hotele i restauracje się pozamykaja.
  • @Instruktor WOPR - Żeby to robić, to trzeba poprostu chcieć coś zrobić. Ale tu jak beton, nic nie można, nic się nie opłaca. Był taki co chciał coś robić, to co "pogonili". Przecież widać że im ktoś "głupszy", tym lepszy, im mniej robi, tym lepiej. To miasto ma ogromny potencjał, ale trzeba co zauważyć, a bardziej: chcieć zauważyć! Dag ludziom wykazać się i dag pracować, a nierobów pogonić.
Reklama