UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedyś za 100 złotych to z pełnym wózkiem wyjechałeś!!! Teraz pójdziesz kupisz kilka rzeczy i widać dno reklamówki i wydasz 100 złotych!!!! Dopóki mamy taką władzę w Polsce, która rozdaje pieniądze na prawo i lewo będzie coraz gorzej!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    10
    cleo2(2023-09-20)
  • @cleo2 - Ta jak sie zarabiało 600 zł miesięcznie z czego 450 zł szło na czynsz to faktycznie KOKOSY ! A Paliwo było tak jak dziś po 5,50 zł/L Czasy PO to czasy biedy, zakupów na zeszyt i 1/4 ludności Polski żyjącej na skraju ubóstwa ! NIGDY WIĘCEJ
  • "Ta jak sie zarabiało 600 zł miesięcznie" - Ciekawe co Ty za pracownik, ale skoro tyle zarabiałeś, powinieneś tyle zarabiać i teraz, a nie, że żyjesz na czyjś koszt i wybierasz nam oszustów do rządu.
  • dziwne ja jakoś nigdy w czasach pana Tuska nie brałam nigdy na zeszyt a zarabiałam 4 złote na godzinę i płaciłam za pokój 400 zł a zarabiałam około 800 złotych i mi starczyło!!!!! a le jak wtedy się nie nauczyłeś oszczędzać to teraz też się nie nauczysz!!!!! bo po co jak pis ci da!!!!!
  • Jeden cwaniaczek w reżimowej tv opowie o zakupach na zeszyt i plebs podłapał. Kiedy Ty zarabialaś 600? W 1990r. może. Ogarnij że PRL nastał ceny paliwa dyktuje rząd bo Orlen gdyby działał rynkowo dzisiaj paliwo byłoby po 7.50 a to automatyczny game over dla PiS i paliwo dla inflacji.
  • Ósmy rok Cię doją. Gdzieś w końcu musisz pracować to duszą Twojego pracodawcę a jak Ty wylecisz z pracy przez likwidację to logo oskarżysz Kaczyńskiego czy Morawieckiego? Nie potrafisz liczyć? Poziom skrajnego ubóstwa za PO to było 25%? Chyba to twoje IQ kury amebo = 25
  • Ja za Tuska zarabiałem 900 zł, ale na pół etatu, bo dorabiałem sobie na studia. Coś Ty robił za te 600 zł na pełny etat?
  • 600zl pensji?, człowieku tyle to w 2014tym było zasiłku dla bezrobotnych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Charlie C.(2023-09-20)
  • Jak to co robił za 600 zł. ? Siedział na socjalu albo na bezrobotnym, tak jak teraz. Jedyna jego robota, to raz na cztery lata krzyżyk w odpowiednim miejscu postawić.
  • @cleo2 - Władza z tym nie ma nic wspólnego. Mleko w dyskoncie kosztuje 4.47 a w sklepie osiedlowym 7.80 i kto podnosi ceny ?Rząd ? Czy sklepikarze ?Przecież muszą zarobić na fury i wczasy!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Joanna,(2023-09-21)
  • @Joanna, - następna durna mamusia, która pracą się nie zhańbiła tylko żyje z moich podatków!!!!! weź się do roboty nierobie a nie z d.... siedzisz w domu i masz wszystko gdzieś!!!!!
Reklama