UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W dodatku że podrożało to zmniejszyła się gramatura produktu. Niby ten sam produkt ale ilościowo mniej i drożej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    0
    Moja obserwacja(2022-12-15)
  • @Moja obserwacja - To po co robisz zakupy w biedronce. To ich stała praktyka mniej za więcej. Rób zakupy w osiedlowych sklepach i będziesz do przodu
  • A co oni mają towar od innych producentów? Jak producent obniża gramaturę, żeby nie podnosić ceny, to na całej linii produkcyjnej. Nie istnieje u nikogo "linia produkcyjna specjalnie dla lokalnych sklepów".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    MajorTom(2022-12-15)
  • @MajorTom - już kiedyś temat był przerabiany na przykładzie piwa, piwo z browaru "do sklepów lokalnych szło" linią produkcyjną 500 ml, a do marketów z owadem w nazwie "szło" linią produkcyjną 555 ml.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    okoniowaty(2022-12-15)
  • @MajorTom - Tak samo jak z np makaronami. Piwo z biery najgorszy syfon masakra jacy wy jesteście naiwniak wręcz głupi
  • @okoniowaty - Czyli zupełnie odwrotnie niż do tego, do czego się odniosłem. Tam gość pisał, że w lokalnych sklepach są większe gramatury. Nikt nie robi specjalnej produkcji dla lokalnych sklepów. Fabryka leci standardową linię produkcyjną dla wszystkich i wypuszcza serię na zamówienie discounta-giganta (czyt. sklep z owadem w kropki).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    MajorTom(2022-12-15)
  • do bankructwa chyba....
Reklama