UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest po prostu skandal do kwadratu. Tu nie chodzi o to że remontuje się drogę, tylko o to jak długo to wszystko trwa. Jestem cierpliwy, ale ciekawe kto mi zapłaci za zużycie zawieszenia w aucie po trzech latach jazdy po tym syfie ( bo to nie jest droga). Inwestor - czyli Gmina i Starostwo są zupełnie nieudolni. Ten wykonawca już dawno powinien być pogoniony z placu budowy. Jako kierowca jestem cierpliwy i minimum dwa razy dziennie muszę tam przejechać bo innej drogi po prostu nie ma. Dziwne jest że zaczęli od najłatwiejszego - budowy spowalniaczy, radaru i tablic informacyjnych o tym kto i ile dofinansował. Chwalić to się można jak się wybuduje a na razie końca nie widać. Nie wierzę że do końca marca tam będzie koniec tej inwestycji. No i co z remontem odcinka od wiaduktu do zjazdu na rondo? Bo tam też już nie da się jechać normalnie. W kwietniu wybory - na pewno nie zagłosuje na tych samych od lat włodarzy naszego Starostwa i Gminy. Czas na skuteczne działanie oraz spełnianie obietnic wyborczych a nieudacznicy - precz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    mateo1(2024-02-01)
  • @mateo1 - Bo Gronowo Górne powinno być już dawno osiedlem Elblaga lub jego częścią. Tam zawsze będzie za mało dofinansowania. Elbląg to powinien BYĆ!!! Każdy to wie i rozumie ale nie bo przecież podatki firmy płacą mniejsze ale sami elblążanie tam pracują.
Reklama