UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po co te wycieczki personalne pod adresem Skrzydlatej.
  • Witam Nie mam nic do ludzi którzy mieszkają na ul. Skrzydlatej W życiu różnie się układa, chodziło o akapit że ci ludzie dostali tam miejsce na zamieszkanie, Mysle że tam właśnie nikt nie pozwoli na takie niszczenie. pozdrawiamm.
  • Czy ty tam choć raz byłeś i widziałeś w jakich warunkach tam ludzie żyją? Jak wygląda korytarz? Co do artykułu. Tak niestety mielą tryby sprawiedliwości, taka jest droga sądowa. Czego autorka oczekuje? Że pójdzie do prezydenta i on przyspieszy, wpłynie na działanie sądów, komornika? Wszystko odbyło się zgodnie z prawem, nie można działać bez prawomocnego wyroku, bez klauzuli wykonalności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Ploterek(2024-06-11)
  • @Ploterek - Byłem. Widziałem. Czy więcej tam takich ekscesów nie sądzę. Jeden z drugim porządek zrobi bo jak w hotelu robotniczym jeden korytarz i lokale mikro. A korytarz no cóż to nie lepiej nie gorzej niż ten korytarz ze zdjęcia. Oczywiście przekaz tego artykułu jest prosty, dlaczego to tyle trwa, wyślijcie ich natychmiast do baraków. A sąd skończył procedowanie. Czas na eksmisję, czynności komornika w asyście Policji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Darecki42(2024-06-11)
  • @Darecki42 - Dlatego. że zadłużenia jakie tam jest na klatce to najmniejsze ma ta cała patologia
Reklama