UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja nie zrobiłam zakupów ponieważ nie miałam za co. Straciłam orzeczenie z umiarkowanego na lekki za tym pracodawca nie przedłużył umowy bo stwierdził że nie dostanie zwrotu do wynagrodzenia. Straciłam pieniądze z urzędu 215 zł A za tym wynagrodzenie za pracę też. Bardzo intensywnie szukam pracy. Jestem zarejestrowana na PUP bez prawa do zasiłku. Bardzo często mam kontakt z biurem pracy ale niestety nie mają oferty dla mojej profesji. Staż nie wchodzi w grę bo pracowałam na danym stanowisku. Kontaktuje sie rowniez z organizacjami pozarządowymi aby pomogli znaleźć mi prace. Pracodawcy robią castingi a ludzie chodzą na rozmowy i robią z nich baranów bo nabory trzeba robić a tak naprawdę mają już kogoś na dane stanowisko więc jak tu żyć i jakim wydawaniu pieniędzy mówimy. Wiem że nie jadna osoba jest w trudnej sytuacji. Jestem po ponownej komisji orzeczenia i tam trafiłam do osoby która zajmuje 3 stanowiska w Elbąskich instytucjach gdzie tu sprawiedliwość jeden nie ma wcale pomimo że chce pracować A drugi ma aż 3 funkcje w naszym mieście jak odkryłam tą prawdę to przeżyłam szok. To ułamek historii ale na tym zakończę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Zdyskryminowana(2023-04-07)
  • @Zdyskryminowana - jeśli Pani chce pracować (a nie udawać, że pracuje) to praca jest, np. w sklepach, nie wiem jakie Pani ma kwalifikacje - ale w prosty sposób można pracować samemu na siebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    okoniowaty(2023-04-07)
Reklama