UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za Tuska i PO 4zł/h. Paliwo po 5 zł/L a schab po 8,90zł/kg ----- Dziś płaca 22,20zł/h. paliwo 6,60złL schab ( dziś w biedronce kupiłem) 10,99zł/kg.. Konkluzja za PO pracowaliśmy ponad 1 godzinę na litr paliwa i ponad 2 godziny na 1 kg/schabu. Dziś za 1 godzinę pracy mamy ponad 3L paliwa i 2 kg schabu !!! REALNIE 4 x mniej zarabialiśmy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    37
    eryk-elblag(2023-04-07)
  • @eryk-elblag - "Za Tuska i PO 4zł/h. " kłamiesz - nie 4,a 13 - 25 zł/h, a podane ceny się zgadzają
  • 4zł/h i to na umowę bo ludzie przy pieleniu na okolicznych polach dostawali 2,70 zł/h pracując po 12 h w słońcu !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    19
    eryk-elblag(2023-04-07)
  • @eryk-elblag - Pisior nigdy słowa prawdy nie powie.
  • @eryk-elblag - 4 zł ?? w którym roku?? w 1999 r. już zarabiałem 5 zł - a wtedy jako dziecko wkraczałem w rynek pracy, od tamtej pory nigdy nie zarabiałem mniej. Skończcie te wasze wojenki polsko - polskie, i zajmijcie się życiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    okoniowaty(2023-04-07)
  • @eryk-elblag - Schab z biedronki!!!!! hahahahahaaha
  • @eryk-elblag - Synek fikcję opowiadasz... a w tym polu stał Tusk z Niemcem i pilnował żeby wody nie dostali buhahahaha...
  • @eryk-elblag - Realnie to masz coś z łbem. Wybierasz sobie tu stawka 4.0 tu schab w promocji za 10.99 chyba za tackę 500gr. Komu Ty te bajki opowiadasz.
  • @eryk-elblag - Konkluzja za PO inflacja była zero. Stopy procentowe obniżano żeby deflacji nie zaliczyć. Kryzys jaki topił Europę Polska przeszła suchą nogą. A Ty matematyki będziesz nas uczył fikcyjnymi kwotami.
  • @eryk-elblag - Jak wróci Tusk wszystko będzie za darmo!!!!!
  • W biedronkowym schabie 40% to woda, cena adekwatna do jakości.
  • @eryk-elblag - Panie Eryk aleś se wybrał dane do zestawienia. W 2020 dieselka tankowałem za 4zł w PL a za 1€ w DE. A jeszcze niedawno w PL był po 8zł a w DE powyżej 2€. To też wina Tuska? Moje mieszkanie w przeciągu niecałych 20 lat zdrożało 4-krotnie. To jest dramat dla młodych ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    JBĆ PIS i PO również(2023-04-08)
  • @JBĆ PIS i PO również - masz rację, w czasie pandemii w Malborku tankowałem pb 95 za 3,67 pln. teraz po 6,75.w tym czasie moje zarobki się nie zwiększyły drastycznie, ale jednak troszeczkę - tylko musiałem zmnienić pracę. Mieszkanie w ciągu 6 lat zdrożało ze 140 tyś na 250 tyś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    okoniowaty(2023-04-08)
  • @eryk-elblag - Schab w biedronce. Ok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kyrie elejson(2023-04-09)
Reklama