UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @-starsza pani -w obecnych czasach w jeden dzień media mogą z mądrego zrobić głupka a z głupka mądrego to zależy czy ktoś się im stawia czy nie. Myśli Pani że wszystkim się to podoba że Polska się zbroi że pilnuje swoich granic że dba o swoje interesy /nie robi tak jak by inni chcieli... dlatego najlepiej wykpić ośmieszyć nakłamać... im bardziej oplujesz tym większą nagrodę dostaniesz jak to było w przypadku pewnej reżyserki filmowej.
  • @NM - Ta reżyserka pokazała, że w kraju, który na jażdym kroku chwali się chrześcijańskimi korzeniami, że Dekalog ma wyryty głęboko w sercu, można w środku nocy, na mrozie wywieźć do lasu kobiety z dziećmi i zostawić je tam na pastwę losu. Nie mogę się z taką postawą zgodzić, jako Polka i osoba wierząca. Nie mogę sięteż zgodzić z okłamywaniem obywateli w zakresie finansów państwa, z trwonieniem naszych wspólnych przecież pieniędzy. Musimy się zbroić, ale ograniczmy inne wydatki. Najgorsze jest to, że nie ma naprawdę mądrego kandydata, któremu można zaufać, który wyciągnie nas z opresji, w której się znajdujemy( zobacz jakie jest oficjalne zadłużenie państwa).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    starsza pani(2023-09-18)
  • @starsza pani - W takiej ''opresji '' to ja jeszcze jak żyje nie byłem, a żyję długo i oby tej ''opresja'' jak najdłużej trwała, a te tam wyciągane chetnie argumenty o dekalogu i polskim katolicyżmie, ciekawe, że przeważnie używaja je dla swoich celów agnostycy i sympatycy opozycji. Niesmaczne to, chwytanie za serducho filmem paszkwilem też,
Reklama