UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Zaniemówiłam, łącznie z większością czytelników... A nasi, choćby miejscowi niepełnosprawni intelektualnie takie rozrywki mają?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Medium(2023-06-15)
  • @Medium - Jeśli ich stać, to mają. Life is brutal.
  • @Medium - No jak nie mają, jak mają. Antek lubi skoki do wody (tylko nie wiem czy płytkiej, czy głębokiej), a Jarek taplanie się w g...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    No tak(2023-06-15)
  • @Medium - Prosze przeczytac ze zrozumieniem... Przecież właśnie po to jest ten projekt, żeby dostępność sportów wodnych dla osób z niepełnosprawnościami była większa... a w projekcie właśnie biorą udział uczestnicy z PSONI i innych placówek...
  • Medium Pani Prezydentowa swoją wizytą właśnie nadrobiła. Na pewno te dzieci dłużej będą pamiętać, niż zachodnioeuropejska ekipa z projektów unijnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Medium(2023-06-15)
  • @Medium - Nikt Tobie nie broni zapewnić im rozrywki, zamiast siedzieć przed kompem sama coś daj od siebie.
  • Medium Kiedyś nawet próbowałam, ale przyszło mi zająć się własnym życiem. Nie jestem nauczycielem, nie mam podejścia pedagogicznego, a to bardzo odpowiedzialne zajęcie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Medium(2023-06-15)
  • @No tak - A Donek lubi Niemców i lub pomagać pijakom w Brukseli.
  • @Medium - Obyś nigdy nie był osobą niepełnosprawną. Podejrzewam, że klawiaturę powinieneś oddać swemu starszemu bratu, czy Tatusiowi. Jeżeli pomyślisz o jakiejkolwiek pomocy, komukolwiek, a nawet mieszkańcom pełnosprawnym, podnieś papierek od cukierka, porzucony przez niesforne dziecko, które klapsa nie zna, lub nawet nie rozumie. Zapewniam, że poczujesz się lepszy i bardziej przydatny społeczeństwu elblążan. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RomanR(2023-06-16)
  • Medium @RomanR - Szanowny RomanR. , sama jestem po współczesnych obozach pracy dla niepełnosprawnych, gdzie wymagania były ponad moje siły, ale wytrwałam do emerytury. Takie są współczesne realia finansowe. Po śmierci męża wzięłam niepełnosprawnego psa, bo na ludziach się zawiodłam. Przeprosisz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-06-16)
Reklama