UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rywalizacja na pokaz ! Nie oto w tym chodzi by budować metropolie, pałace cmentarne, pokaz najdroższych zniczy i wiązanek bo nie tego potrzebuje zmarły, wystarczy modlitwa....
  • Tak "metropolie", tak tak na pokaz. A jak ktoś się w ogóle nie modli? to może pojechać do "metropolii".
  • Wystarczy postawić kwiaty i zapalić świeczkę, klepanie regułek pod nosem to jest dopiero głupota!
  • "Rywalizacja na pokaz ! " - może u ciebie na wsi. Moja rodzina jest z miasta i nigdy nie brała udziału w tych zawodach. Przy okazji, po znaku przestankowym nie robi się spacji. Przynajmniej w mieście. Nie wiem jak tam na wsi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    JakMnieToWku...(2023-10-31)
  • @JakMnieToWku... - to skocz se ulżyj
  • @Rywalizacja…-nigdy z nikim niei rywalizuję w sprawie wyglądu grobów moich bliskich, ale uważam, że dbałość o miejsca pochówku jest wyrazem naszej pamięci o Zmarłych i podziękowaniem za trud włożony w nasze wychowanie.
  • Bardzo miło jest modlić się dla innych, ale pomyśl czy to coś da? Ty nie załatwisz im niebo przez modlitwę, na niebo trzeba zasłużyć. Oni byli sami odpowiedzialni za swoje czyny, i sami muszą błędy naprawiać które popełnili.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    rrrrrr(2023-10-31)
  • @JakMnieToWku... - Szkoda, że dzielisz ludzi na tych z miasta i tych ze wsi, a ja myślę, że ludzie są kulturalni lub pełni nieuzasadnionej pychy.
  • Sami w jakiś naturalny sposób się podzielili. Wystarczy sprawdzić wyniki wyborów w poszczególnych okręgach. W miastach wygrała normalność, na wsiach utopia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JakMnieToWku...(2023-11-01)
Reklama