UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od wielu lat wołam żeby na wolnych placach budowano parkingi, skwery, place zabaw dla dzieci ale nie. .. .. kilku inaczej myślących się zbierze, zaświta im poroniony pomysł, sprzedadzą działkę, zacytuję RK "chciwemu kapitaliście", ten pobuduje kolejny dom a ludzie nadal mają problemy. Już dawno powinni uwzględnić że rodzina ma dwa, czasami trzy auta. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    janekkos(2021-01-11)
  • @janekkos - Rodzina ma 2,3 auta ??? Chyba szroty !! Ty sie dobrze czujesz ze ma urzad budowac betony pod parkingi bo ty z rodzinka masz 2,3 auta!!! A ja chce miec zielen pod oknem nie parking. Mnie g. .. obchodzi ze ty i inni kupuja szroty i uwazaja sie za bogaczy bo auto maja. 1 auto, 1 miejsce parkingowe a jak chcesz miec ich w jednym mieszkaniu pare to na wies i tam sobie stawiaj. Mieszka taki po pare pokolen w mieszkaniu ale auta ma 3.Matko co za prostackie, puste myslenie. Skupuja te gowna z niemiec i uwazaja sie za bogaczy. A zeby na piechote dla zdrowia przejsc, to wstyd. Co tam sasiad powie ze ja siatki nosze. Brak slow!!!!
  • Tu nie chodzi o rodzinę która ma 2,3 auta, chodzi o drogę (ulicę), przejazd, z którego korzystają też pojazdy publiczne śmieciarki, straż, policja, pogotowie (w tym, energetyczne, gazowe, ciepłownicze), a tereny zielone to inna sprawa.
  • To jest dopiero prostactwo. Chciałabyś mieszkać w takim szrocie zapewniam Cię, PANIUSIU
Reklama