UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja bym młodym radnym zaproponowała najpierw: odstawienie telefonów i gier w ciągu miesiąca na co najmniej 3 tygodnie. Poza tym wolontariat w schronisku, hospicjum, pomoc osobom niepełnosprawnym, coroczne wykopki i zbieranie plonów ( ziemniaki jabłka itp. u rolników). Sprzątanie wokół szkoły, akcje charytatywne sprzątanie parków, terenów zielonych itp. Dopiero potem jak nauczą się pokory, pracy i poszanowania drugiego człowieka mogą decydować o budżecie miasta.
  • :D na pocieszenie młodszym mogę dodać, że wśród starszych też bywa ułomnie, jak pewne media - nie elbląskie- które wypuściły newsa, że żaden kraj nie jest w stanie obronić się przed rakietkami, dwiema, nie więcej (dokładnie =2).
  • Wydaje mi się że Ci młodzi ludzie mają więcej szacunku do pracy niż Ty, bo oni faktycznie pomagają ludziom, zamiast pisać wypociny w komentarzach. Choć jak się domyślam Ty musisz pewnie akurat pracować uczciwie. A my jako społeczeństwo musimy tych młodych ludzi wspierać żeby spróbowali coś zmienić wywierając presję na urzędzie- a to zrobią teraz tylko z poparciem zwykłych szarych ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Basia63(2022-11-17)
Reklama