UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I bardzo dobrze, ze sie wzieli za robote. To wyjdzie nam wszystkim na dobre, zaufajcie mi. Mandaty i punkty, naucza kazdego jazdy przepisowej. Biednego szybciej, bogatego nieco dluzej ale naucza. Mnie nauczyly . Zaden policjant Cie nie zatrzyma jak jedziesz na 50tce 60.Ale jak przekraczasz o wiecej to czyja to wina? Jak lubisz zap$@()&@ac to se jedz gdzies na tor prywatny i sie wyzyj raz w tygodniu. A na drogach na byc bezpiecznie. I to zalezy od nas kierowcow w wielkim stopniu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    9
    KulturalnyKierowca(2023-10-19)
  • @KulturalnyKierowca - Pewny jesteś? na 50 jedziesz 60 czyli o 10 za dużo, przekroczenie ograniczenia już o 5 km jest karalne.
  • @KulturalnyKierowca - W Trójmieście za 60 km/h na 50-ce już byś dostał mandat.. Hashtagi: #3city
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Trójmieszczanin(2023-10-19)
  • @Trójmieszczanin - Znam kogos kto byl w i opowiedzial mi jak tam sie jezdzi. Jak na 50tce jedziesz 50 to ci za Toba trabia. Najlepiej jechac z taka predkoscia jak ten przed Toba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    KulturalnyKierowca(2023-10-19)
  • @KulturalnyKierowca - Słusznie brawo są przepisy które należy respektować gdyby wszyscy żyli zgodnie z przepisami i empatią dla drugiego człowieka byłby raj na ziemi
Reklama