UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po 30 i na staż?? W myśl zasady lepiej późno niż wcale?? Staż to chyba po szkole powinno się odbywać jako "wdrożenie do życia zawodowego". Przepraszam ale śmieszą mnie żale typu "nie mogę znaleźć pracy", praca jest tylko trzeba chcieć pracować i czasami dać coś z siebie. Mam ponad 35 lat i udokumentowanego stażu pracy coś koło 12-13 lat u wielu pracodawców, nigdy ale to nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem pracy, z wysokością wypłaty różnie bywało. Ludzie z podejściem jak Pani, zamiast szukać pracy jakiej kolwiek by zarabiać i w tym czasie szukać pracy takiej która nas interesuje i zawodowo i finansowo (już na stałe bądź dłuższy okres), sami uczá Januszy biznesu, że przyjdą na staż za pół darmo - a potem zdziwienie, że w tym mieście taki "syf"na rynku pracy. Niestety za ten stan rzeczy odpowiadają przyszli lub nowi pracownicy. U mnie w pracy szukają do pracy mężczyzn bez wykształcenia, trzeba umieć czytać pisać nie koniecznie ale też by się przydało zarobki NA POCZĄTEK 2500-2700 netto. I jest problem bo trzeba pracować. Ludzie po 3-4 dniach uciekają.
  • podaj namiar na pracodawcę za fabryki mebli dziękuję
  • Haha. .. O tym mówię :). "Chcę pracować, ale nie nie chcę, bo fabryka mebli nie, browar nie, ZUO nie". Jak byś chciał pracę i pracować to poszedłbyś do fabryki mebli pracował tam i szukał pracy, która Ci odpowiada. Niestety też przechodziłem przez fabrykę mebli, krótko mówiąc porażka, ale lepsze to niż garnuszek u mamy lub zasiłki i inne kombinowanie.
  • Oczywiście, że możliwa jest sytuacja "po 30 i na staż". Wyobraź sobie, że kobieta na/po studiach rodzi dzieci i się nimi opiekuje. Dzieci odchowuje (chodzą do przedszkola/szkoły), gdy kończy 30 lat. Może spokojnie zająć się pracą. I chwała jej za to, ze szuka.
  • trzeba było chodzic do szkoły a praca by była. staże to ustawki. kiedyś daaawno widziałam na staż do jednostki wojskowej. świeża oferta, umówiłam się na drugi dzień raniutko poleciałam, a gość powiedział, że już tydzień wcześniej kogoś przyjęli. od tej pory nie szukałam pracy przez UP. byłam załamana straciłam czas niepotrzebnie to była ustawka i tak sie dzieje.
  • Praca w wojsku? Haha bez pleców to co najwyżej możesz zza płotu na jednostkę popatrzeć, nie dopuszcza kogoś z zewnątrz w swoje kręgi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Bleeeee(2021-03-11)
  • @Bleeeee - Co Ty gadasz, do wojska mieli 6 stanowisk a przyszło 5 chętnych, i to bez znajomości. Najlepiej to bajki opowiadać, tj. coś w stylu klasyka: "byłeś w stanach?? No właśnie, a ja znam kogoś kto był".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    okoniowaty(2021-03-11)
Reklama