UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wschodnia część miasta nie ma parku można zorganizować coś takiego w lasku przy Dąbrowskiego. Inaczej wykarczują i zabetonuja. Druska kawał zieleni zrobić jakąś siłownię pod chmurką. Plac zabaw. Tam też są dzieci i mieszkają ludzie. Usunąć miejsca parkingowe na starym mieście. Ta część miasta powinna służyć ludziom zamiast robić za parking.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Art :)(2023-09-19)
  • @Art :) - Osobiście pisałem projekt na park przy Dąbrowskiego na skwerku, został odrzucony jak 5 pozostałych projektów, jak to zreszta jest od lat! Powiem szczerze rzygam juz na BO bo szkoda mojego czasu na pisanie odwołania, którym ktoś się podetrze tylko albo odpisze "decyzje podtrzymuje". Żałuję czasu poświęconego na napisanie projektu, na zbieranie podpisów, na zanoszenie tego do UM. Mogłem go spędzić bardziej kreatywnie. W tym mieście brakuje chęci UM do zmian, zabija się kreatywność - a potem emblongi sosnowcem północy- Nic się tu nie dzieje, nic tu nie ma, niczego nie będzie, zaorać zasypać solą i zapomnieć. Ale za to mamy drogi i chodniki remonotowane z BO. Zadania których finansowanie jest obowiązkiem UM a nie uszczupalnie kasy BO. W jednym projekcie UM odpisał ze droga jest do generalnego remontu- powstaje pytanie dlaczego nie jest on przeprowadzony i kto dopuścił do takiego stanu.
  • @XYZZ - Bareja Ożywiony - tak ktoś odczytał skrót i miał niechybnie rację. W tej postaci w jakiej egzystuje elbląski BO to bezczelna kpina z elblążan i dorabianie komuszej mordy demokratycznym inicjatywom, plucie na aktywność społeczną i pokazywanie jak głęboko w zadzie można mieć potrzeby mieszkańców. Po co mają się wychylać jak są od płacenia podatków i wyrażania zachwytu osiągnięciami władzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    GłębokaMyśl(2023-09-19)
  • @Art :) - To trzeba bylo złożyć projekt na taki park.
Reklama