UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proszę pisac skargi (nawet emailem )do wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska, urzędu lotnictwa cywilnego. Opisać problem. Ja napisałem ale mój głos to za mało. Musi nas być więcej. Napisałem tez do Rzecznika Praw Obywatelskich. Lotnisko się powiększa. Budują dodatkowy pas startowy. Planują swoją własna mobilnà stacje paliw. Wszystko jest na bioie. Zostają nas jął będziemy siedziec cicho. W sobotę nawet w parki modrzewie było ich słychać! To koszmar !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Totylkoja(2021-08-23)
  • @Totylkoja - Ja też tam pisałam. Ciągle tylko "normy nie są przekraczane". My rozważamy zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. W miejscowościach koło Gliwic ludzie się zbuntowali przeciko tej samej firmie. Wiem, że ostatnio lata tam inny cichy samolot.
  • Czytałam o wygranych pozwach cywilnych, Ludzie dostają odszkodowania za taki warkot oraz pieniądze na wymianę na lepsze okna aby tego nie słyszeć bo i mnie słychać to w domu. Salonów lata widać go ale nie mieszkałam obok lotniska !!!’n
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Totylkoja(2021-08-24)
  • @Totylkoja - "Salonów lata widać go ale nie mieszkałam obok lotniska !!!’n "Pierwssza klasa ! ! ! NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2021-08-24)
  • @GłębokaMyśl - Nie moja wina że mój telefon zmienia wyrazy. Nie martw się jestem wykształconym człowiekiem i w dziedzinie prawa nie jednemu już pomogłem i nie jeden raz wygrałem czy to załatwiając swoje sprawy czy cudze. A każdy komu przeszkadza samolot może wnieść pozew na podstawie ar 144 kc. [Zakaz immisji] Właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymywać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Totylkoja(2021-08-24)
Reklama