UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te buuu. .. .nad Elblągiem będzie teraz codziennie ze względu na bicie rekordu. Ten co nie może żyć w Elblągu niech się przeniesie do Pasłęka. Balony są cichsze.
  • Niech spada buczące straszydlo. Władze miejskie proszę o skuteczna interwencję i pogonienie cwaniaków z naszego miasta. Uciążliwości nie dają nam żyć. Wywalili rzęcha z Gliwic to się przyczepił do Elbląga. Precz, precz paskudo.
  • Tak, my też mamy dość tego ciągłego warkotu. Elblążanie, zróbmy z tym porządek!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    19
    kont(2021-08-23)
  • Uciążliwości to są w Myśliwskiej fajerwerki o 22.Nikt nie komentuje, nikt nie informuje władzy. A gdzie straszenie zwierząt? To mu wchodzimy w las. Trochę umiaru przy zarabianiu pieniędzy!!! Domyślam się, że nawet policja nie interweniuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Nie tylko samolot(2021-08-23)
  • @Nie tylko samolot - Teraz nie bo to nie jest modne w tym momencie. Na sylwestra będzie znów #niestrzelam bo będzie o tym głośno w mediach. Teraz się zwierzęta nie boją tylko dopiero na koniec roku :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Fajerwerek(2021-08-23)
  • Niech każdy napisze skargę do lotnictwa cywilnego i wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska na te samoloty !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Totylkoja(2021-08-23)
  • @Nie tylko samolot - Nie interweniuje bo mają pozwolenie tak jak Nowa Holandia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Mimi35(2021-08-24)
  • Proszę sobie nie wycierać gęby elblażanami. Kilku oszołomów nie może wypowiadać się za całe miasto. Zdecydowana większość mieszkańców nie ma nic przeciwko. Się cieszcie że nie mieszkacie a szadułkach. Tam duże samoloty lataja i do tego straszny fetor z wysypiska. Więc nie narzekajcie bo zawsze może być gorzej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Bright side of life(2021-08-24)
  • @Bright side of life - Nie jestem oszołomem. Ci zwolennicy tego warkotu nie zdają sobie sprawy, jak szkodliwy dla zdrowia jest ten warkot trwający po 10 godzin dziennie. A co ze spalinami? Co na to ekolodzy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    nie jestem(2021-08-24)
  • @nie jestem - Ja mieszkam przy hetmanskiej. Od 4 do 23 jeżdżą tramwaje i autobusy. Jest taki hałas że nie słychać żadnego samolotu. Spaliny też mamy miejski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Hetmański(2021-08-24)
  • Weź zamieszkaj w lesie
Reklama