UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A nad elbląskim niebem dzisiaj znów buuu. .. Kiedy to się skończy. W tym Elblągu nie da się żyć odkąd lata ten samolot.
  • To się wyprowadź z miasta jak Ci buuu nie pasuje. A nie. .. tam ciągniki robią pyr, pyr i zaś nie dobrze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    Lubięsamolot(2021-08-23)
  • @Lubięsamolot - Sam się wyprowadź. Paskudy najechały Elbląg. Precz z naszego miasta złomiarze z koszmarnym samolocikiem.
  • Proszę pisać skargi do urzedu lotnictwa cywilnego i wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Totylkoja(2021-08-23)
  • Więc czas przestać tu żyć. Tzn. wyprowadź się. To jest miasto, a tramwaj, pociąg, samolot, dzieci na placu zabaw, przejeżdźające auto etc. to są odgłosy miasta.
  • Czekam na blokadę lotniska :-))). Macie parcie na szkło. Będzie głośno o was oszołomy jak o homofobach z Krakowa. Albo o antypostępowych z Kraśnika. Elbląg dołączy do miast z których się szydzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Gienio(2021-08-24)
  • @Gienio - Lotnisko nikomu nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Przeszkadza natomiast koszmarna paskuda, samolocik z Gliwic i jego uciążliwy hałas. Nie mieszaj pojęć. Nie mowimy bzdur o gender i lgbt.
  • Zgadza się. Nikt nie mówi tu o lotnisku. Tylko o tym jednym samolocie, który pojawił się w Elblągu kilka lat temu i truje nam życie. Nie rozumiem władz miasta. Dlaczego na to pozwalają. Przecież to jest komercyjna działalność. Ktoś wyraża na to zgodę. To ja też mogę założyć sobie działalność, która będzie dokuczliwa dla połowy miasta? Mam na to kilka pomysłów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    lotnisko(2021-08-24)
  • W tym Elblągu nie da się żyć. .. przez ludzi takich jak Ty! Za głośno, za późno, za mało, zawsze, nigdy, po co to komu, ile pieniędzy poszło. .. bla bla bla. Żygać się chce. Piękne miasto, z potencjałem, ale zamieszkiwane przez cebulaków, którzy nie są w stanie osiągnąć nic, a tym samym nic dobrego nie wnoszą w życie Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja się cieszę(2021-08-27)
  • Mieszkam akurat w tej części Elbląga, ale jestem szczęśliwym człowiekiem, który nie siedzi w oknie z łokciami opartymi o poduszkę i nie szukam usilnie dziury w całym. Ani razu nie zwróciłem uwagi na to, że hałasuje gdzieś jakiś samolot. Banda malkontentów i frustratów. W dzisiejszych czasach zbojkotowalibyście Family Frost bo byłoby za głośno. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Coś wam powiem idioci(2021-08-27)
Reklama