UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko nie używać sprzętu do leczenia picowskich fanatyków kościelnych, bo oni lecza się kropidłem.
  • Nie muszę używać sprzętu WOŚP do leczenia. Całe życie pracuję, płacę podatki, w tym na służbę zdrowia, a do lekarza i na badania w 50 % przypadków i tak chodzę prywatnie. Ani państwowy ani WOŚPowy sprzęt w wielu przypadkach nie jest dostępny w rozsądnym terminie. Przez wiele lat wrzucałam pieniądze do puszki WOŚP, ale jestem już zbyt świadoma tego całego mechanizmu. Niby zbiórka charytatywna, a czy wszyscy artyści charytatywnie występują, czy fajerwerki są za darmo? Kto to finansuje? Czy policjanci w tym dniu pracują za darmo? Cz przypadkiem nie pokrywa tych kosztów budżet publiczny. Jakby zbilansować wydatki na organizację tej zbiórki z wpływami, to nie wiem, czy byłoby na plusie?
  • Nie widziałem jeszcze szpitalu będącego własnością Owsiaka. Owsiak się wypromował, dzięki telewizji publicznej, w tym moim opłatom, przy pomocy wojska, strażaków, policji i innych służb opłacanych przez całe społeczeństwo. Tatuś płk MO też pewnie nie przeszkadzał. Kiedyś płaciłem Owsiakowi, ale jak zaczął politykować i robić z siebie Boga to przestałem. Owsiak sprzęt wypożycza szpitalom, a usłużne osoby oklejają naklejkami prawie cały szpital. Za stary jestem żeby dalej płacić cwaniakowi. I tak pośrednio płacę.
  • @bra - Brawo, brawo brawo!!!!!Właśnie to cała prawda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tomasz q(2024-01-24)
  • Dołącz karteczkę aby w razie potrzeby ratowania życie nie używali sprzętu WOŚP.. niej to przy dowodzie.. gamoniu nie ma innego sprzętu na OIOM tylko te z serduszkiem.. każdy płaci składki zdrowotne.. gdyby tylko był sprzęt zakupiony przez NFZ połowa Polaków by już nie żyła.. jak będziesz już w Szpitalu a być będziesz napewno.. rozejrzyj się po sprzęcie który stoi na oddziałach.. no tylko na oddział noworodków nie trafisz tam najwięcej.. chodzisz prywatnie do lekarzy to i korzystaj ze szpitali prywatnych brawo kto bogatemu zabroni.. nie korzystaj nie wrzucaj nawet jednego grosza do puszki.. nikt nikogo nie zmusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zaniepokojona(2024-01-27)
Reklama