UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Młodzi dziś widzą sens życia z dala od Polski bo nie przeżyli dnia albo bardzo krótko poza granicami kraju ! Święte słowa to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ! Rozumiem ich ciekawość, ślepych przekazów o wielkich zarobkach ale będąc i pracując w 10 państwach, gdzie mogłem w nie jednym pozostać zdecydowałem wrócić ! Kiedyś walka o wizę trwała długo, często z przyczyn politycznych nie jeden nie otrzymał, fachowiec gdy trafił na uczciwą firmę to i dobrze zarobił ale mentalność życia nie jest tym z czym dorastałem, może dlatego w domu najlepiej :⁠-⁠) Dziś bez wykształcenia, zawodu czasem wogóle umiejętności można na telefon wyjechać błyskawicznie, tylko obserwując ich zachowanie i fach którego brak widzę jak szybko spadają z deszczu pod rynnę, potem wracają i opowiadają kłamstwa że ich oszukano bo prawda taka że nikt do nauki tam nie potrzebuje, tylko fachowcy bo w danym kraju dzieci przejęli biznes po rodzicach i nie ma młodych do pracy, łykając tanią siłę roboczą ale jak lewe ręce i brak języka to wypad ! Uwierzy ten co był i przeżył dlatego ciągle nowe pokolenia widzą to inaczej ale powodzenia.
  • @oky - To się przymknij obieżyswiecie. Mogłeś ale po 10 krajach z podkulonym ogonem wróciłeś. Daj tym młodym samemu decydować o sobie. Zwiedzą sobie świat i potem nabiorą doświadczenia.
  • Oki. Nie stuliłem tylko już mi wystarczy obczyzny, mam 60lat ! Niech jadą i walczą, daj im boże jak najlepiej, sugerowałem tylko że nie jest to łatwy chleb dla śmiałków bez fachu w ręku, że tzw. ucieczka bo tu źle jest warta namysłu bo tam może być gorzej ale do każdego decyzja należy ! Powidzenia....
Reklama